Beta değeri ve kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Beta değeri ve kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta değeri ve kese
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tgbgcr

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 2 hafta önce beta değerim 575 çıktı hamile olduğumu öğrendim 2 hafta sonra bugün doktora gittim kese görünmedi 5 buçuk 6 hafta oluyor . Tekrar kan verdim sonuç 57000 lerde çıktı sizce bi sıkıntı var midir

S

SemaLiya

Guest
Selam kızlar 2 hafta önce beta değerim 575 çıktı hamile olduğumu öğrendim 2 hafta sonra bugün doktora gittim kese görünmedi 5 buçuk 6 hafta oluyor . Tekrar kan verdim sonuç 57000 lerde çıktı sizce bi sıkıntı var midir
Hayır kuzum bı sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bende de aynı şey olmustu 6 haftalıkken 50000 üzeri sonuç çıkmasına rağmen görünmedi kese. 8 9 haftada gidersen hem kese hem bebek hemde kalp atışını görürsün Allah'ın izniyle.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beta değerin çok iyi canım bazı bebekler 9 haftaya kadar kendini göstermediği oluyor içini rahat tut 7 haftalikken git bide o zaman hayırlısı ile görürsün 🤲🏻

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
Hayır kuzum bı sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bende de aynı şey olmustu 6 haftalıkken 50000 üzeri sonuç çıkmasına rağmen görünmedi kese. 8 9 haftada gidersen hem kese hem bebek hemde kalp atışını görürsün Allah'ın izniyle.
Ayy inşallah canım içimi rahatlattin teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beta değerin çok iyi canım bazı bebekler 9 haftaya kadar kendini göstermediği oluyor içini rahat tut 7 haftalikken git bide o zaman hayırlısı ile görürsün 🤲🏻
Tamam canım insallah sağolasın ❤🙏

Tüm sayfalar yüklendi.