Beta HCG 26.34

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervenhir tarafından oluşturulan Beta HCG 26.34 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta HCG 26.34
Konbuyu başlatan Mervenhir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yavruceylan

Mervenhir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün sağlık ocagin da beta HCG testi yaptırdım sonuç 26.34 çıktı adet tarihim de 23 temmuz sizce bugün kadın doğuma gitmeli miyim randevu aldım ama çok kararsiz kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Altan bakıyorlar eğer yeni gebe kaldıysan kese çok küçük oluyor görünmeyebilir halvet olduğun tarihde etkiliyor 😁
Tam bir hafta önce evde test yapmistim pozitif çıkmıştı dün kanda ki sonuc yüksek cikmayinca çok şüphelendim. Halveti de bilmem planlamali olduğu için bebek ne zmaan tuttuğu da belli değil 😂

Son düzenleme:

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün sağlık ocagin da beta HCG testi yaptırdım sonuç 26.34 çıktı adet tarihim de 23 temmuz sizce bugün kadın doğuma gitmeli miyim randevu aldım ama çok kararsiz kaldım
Altan bakıyorlar eğer yeni gebe kaldıysan kese çok küçük oluyor görünmeyebilir halvet olduğun tarihde etkiliyor 😁 şimdi o su damlası gibidir

Mervenhir

Kayıtlı Üye
rank
Altan bakıyorlar eğer yeni gebe kaldıysan kese çok küçük oluyor görünmeyebilir halvet olduğun tarihde etkiliyor 😁
Tam bir hafta önce evde test yapmistim pozitif çıkmıştı dün kanda ki sonuc yüksek cikmayinca çok şüphelendim. Halveti de bilmem planlamali olduğu için bebek ne zmaan tuttuğu da belli değil 😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi hafta daha bekle istersen keseyi görürsün şu An çok küçük yada bi gün arayla kan testi ver bak artmış mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar