Sorum var BETA HCG 322 kese görünmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sarıözkaya tarafından oluşturulan BETA HCG 322 kese görünmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BETA HCG 322 kese görünmedi
Konbuyu başlatan Sarıözkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar doktor keseyi göremedi değerin daha mı yükselmesi gerekiyor ? 6 gün önce değer 22 olarak öğrendim bugün 322
Değerin en az 1500 olması lazım canım doktorun artış konusunda me dedi peki artış baya iyi çünkü sanırım baya geç bir döllenme olmuş rabbim keseyi de bebeğide görmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank
Değerin en az 1500 olması lazım canım doktorun artış konusunda me dedi peki artış baya iyi çünkü sanırım baya geç bir döllenme olmuş rabbim keseyi de bebeğide görmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻
Sonucu göstermeyi okuldan sonra gideceğim saat 15:30 da . SAT 3 Kasım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değerden çok bilmem ama gec döllenme olmuş olabilir içini ferah tut cnm birdaki muanende görür rabbimin izniyle ama değere bakılırsa artış olmuş
Sat 3 Kasım ama bilmiyorum geç olabilir mi. BAT 30 KASIM ben bir gün sonra kan verdim 22 çıktı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Sat 3 Kasım ama bilmiyorum geç olabilir mi. BAT 30 KASIM ben bir gün sonra kan verdim 22 çıktı
Geç dollenmedir cnm gönlün ferah olsun birdaki muanende rabbimiz izniyle görünür cnm güzel haberlerini alırız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Büyük ihtimalle geç döllenme canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar