Beta hcg 788 çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Beta hcg 788 çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Beta hcg 788 çıktı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

2.ci anne oluyorum 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım bende gittiğimde 5 haftalık falan demişti tarihe bakıp herkes görebiliyomuş aslında bu haftalarda biz neden göremedik bilmiyorum ama vardır bir hayır sende sağlıkla kucağına al bebişini🥰🥰🤲
Amin canım teşekkür ederim 🥰 merak etme seninde küçük olduğu için kese daha yerine oturmamiştır benim doktorum folikasit verdi bebek İçin hızlı gelişim oldu inşallah sende güzel haberler alırsın 🙏🙏

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar bir kaç gün önce hastaneye gittim idrar testim pozitif çıkmıştı son adet tarihim 4 mayıs Dr kese göremedi kan tahlili istedi pozitif çıktı beta hcg değeri 788 kaç haftalık oluyor haftaya başka Dr gideceğiz ama kese görmemesi normal mi üzüldüm açıkçası 🥺
Geç döllenme olduysa belki o yüzden kese gorunmemistir. Kan da pozitif çıktı ise muhtemelen 3 haftalık felandir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar