Sorum var Beta HCG değeri normal mi sizce?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Beta HCG değeri normal mi sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta HCG değeri normal mi sizce?
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün tahlil verdim e nabız dan baktım az önce Beta HCG değerim 1380 çıkmış , doktora Perşembe günü gidecem sizce bu normal mi , bide kaç haftalık oluyor, internetten baktım ama pek bişey anlamadım 🤷
5 haftalik oluyor kuzum beta HCG ye göre 2 günde bir kan var bakalım değerin yükseliyor mu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
5 haftalik oluyor kuzum beta HCG ye göre 2 günde bir kan var bakalım değerin yükseliyor mu
Katılıyorum 4-5 haftalık. 3-4 defa iki günde bir kan vermen lazım Değerin bir öncekinin iki katı olması lazım bu şekilde yükselme olursa da sağlıklı gebelik diyebiliriz canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugün tahlil verdim e nabız dan baktım az önce Beta HCG değerim 1380 çıkmış , doktora Perşembe günü gidecem sizce bu normal mi , bide kaç haftalık oluyor, internetten baktım ama pek bişey anlamadım 🤷
Ah minik mercimeğim benim ya 😍😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tamm canım ben dört haftalık sandım, bakalım bende verecem bir kaç gün takip etmeyi düşünüyorum, bel ağrısı dışında hiçbir sıkıntı yok şuan yani ikinci aya girmeden bulantım başlamaz sa inşallah rahat bir gebeliğe benziyor, Ali'de öyle değildi daha ilk ayda bulantılarım başladı dört ay boyunca bişey yiyemiyor dum ete karşı hassastım yiyemiyor dum ama bunda aksine canım çekiyor 🤭
Gözün aydın hayırlı olsun 🌺
Teşekkür ederim canım ☺️
2 yada 3 haftalık canım hayırlı olsun tekrar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya
Teşekkür ederim canım ❤️ bende dört diye tahmin ettim çünkü internetten bakınca öyle görünüyor du ,
Katılıyorum 4-5 haftalık. 3-4 defa iki günde bir kan vermen lazım Değerin bir öncekinin iki katı olması lazım bu şekilde yükselme olursa da sağlıklı gebelik diyebiliriz canım
Anladım canım teşekkür ederim ♥️ bende öyle yapacağım,
Ah minik mercimeğim benim ya 😍😍😍
🤭🙈🙈 Ah Ayşem olmaz istemiyorum Ali yeter dedim durdum 😂, ama bir taneyle olmuyor muş 😒😂, beyler birtane kabul etmiyor 🤷🤦🏻‍♀️ şimdi nasıl olucak çok merak ediyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tamm canım ben dört haftalık sandım, bakalım bende verecem bir kaç gün takip etmeyi düşünüyorum, bel ağrısı dışında hiçbir sıkıntı yok şuan yani ikinci aya girmeden bulantım başlamaz sa inşallah rahat bir gebeliğe benziyor, Ali'de öyle değildi daha ilk ayda bulantılarım başladı dört ay boyunca bişey yiyemiyor dum ete karşı hassastım yiyemiyor dum ama bunda aksine canım çekiyor 🤭
Teşekkür ederim canım ☺️
Teşekkür ederim canım ❤️ bende dört diye tahmin ettim çünkü internetten bakınca öyle görünüyor du ,

Anladım canım teşekkür ederim ♥️ bende öyle yapacağım,
🤭🙈🙈 Ah Ayşem olmaz istemiyorum Ali yeter dedim durdum 😂, ama bir taneyle olmuyor muş 😒😂, beyler birtane kabul etmiyor 🤷🤦🏻‍♀️ şimdi nasıl olucak çok merak ediyorum
Aynen kuzum takip et bikacgun belirtiler için de erken zaten canım benim Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar