Beta hcg kızlar kafam çok karışık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şerna tarafından oluşturulan Beta hcg kızlar kafam çok karışık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,149 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg kızlar kafam çok karışık 😥
Konbuyu başlatan Şerna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Şerna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adetime 4 gün var kan testi yapıldı değerim 10,4 çıktı gebelik var mı yoksa yok mu anlayamadım kimi var diyor kımi adete yakın ondan çıkmış yok diyor kafam karıştı 😥

A

Aylin

Guest
10 birim altı gebelik yok demektir. Benimki adetin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen 14.5 çıkmıştı ilk baktırdığımda aile hekimi kendiliğinden yükselmiş bile olabilir 2 gün sonra tekrarla 2 katına çıkmış olması gerek demişti. Yine de en mantıklısı gecikmeyi bekleyip öyle tekrarlamak. Bu arada gebeymişim şimdi 13 haftalık oldu :)

Şerna

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 birim altı gebelik yok demektir. Benimki adetin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen 14.5 çıkmıştı ilk baktırdığımda aile hekimi kendiliğinden yükselmiş bile olabilir 2 gün sonra tekrarla 2 katına çıkmış olması gerek demişti. Yine de en mantıklısı gecikmeyi bekleyip öyle tekrarlamak. Bu arada gebeymişim şimdi 13 haftalık oldu :)
Çok sevindim Allah sağlıkla kucağına versin inşallah benimde inşallah vardır yarın adet günüm çok korkuyorum 😥

Tüm sayfalar yüklendi.