Beta hcg yardımcı olurmusunuz kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Beta hcg yardımcı olurmusunuz kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Beta hcg yardımcı olurmusunuz kızlar
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlknur.t

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydın kizcelerimmm size bir sorum olucak ben ilk gebeligimi öğrendiğim de beta hcg 100.9 çıktı 4 gun sonra 600.12 çıktı 6 gün sonra 4800 çıktı suan 5000 geçmiştir yani ne zamana kadar takibini yapicam düşüp düşmediğinin takibini 2 gün de bir yapmam lazımmış bu rakama gelip sonrada kanaması olup düşük yapan varmı oluyo mu yani merak ediyorum özellikle

İlknur.t

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydın kizcelerimmm size bir sorum olucak ben ilk gebeligimi öğrendiğim de beta hcg 100.9 çıktı 4 gun sonra 600.12 çıktı 6 gün sonra 4800 çıktı suan 5000 geçmiştir yani ne zamana kadar takibini yapicam düşüp düşmediğinin takibini 2 gün de bir yapmam lazımmış bu rakama gelip sonrada kanaması olup düşük yapan varmı oluyo mu yani merak ediyorum özellikle
Canım beta hcg yeterince yüksek artik takibini yapmana gerek yok. İlk adetinden sonra 6 haftalık olduysan doktora gidip kontrollerine başlayabilirsin. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım beta hcg yeterince yüksek artik takibini yapmana gerek yok. İlk adetinden sonra 6 haftalık olduysan doktora gidip kontrollerine başlayabilirsin. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah😊
Pardon son adetinden sonra

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon son adetinden sonra
Kuzu 600lerdeyken kese görünmemisti suan gözükür muki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar