Beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MirayHarika tarafından oluşturulan Beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg
Konbuyu başlatan MirayHarika
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben sanırsam 5-6 haftalık hamileyim geçen hafta perşembe günü beta 294 çıktı bugün gittim 8000 çıktı 1 hafta da bu kadar yükselmesi normal mi ikiz gebelik olma ihtimali var mı ☺️☺️
Değerlerle tekil çoğul gebelk anlaşılmıyomş kesede belli olur ancak demşti doktorum bende bu konuyu merak etmştm başta ama kese görnce netleşmşti tekilmş 😊

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben sanırsam 5-6 haftalık hamileyim geçen hafta perşembe günü beta 294 çıktı bugün gittim 8000 çıktı 1 hafta da bu kadar yükselmesi normal mi ikiz gebelik olma ihtimali var mı ☺️☺️
1 haftada normal mi bilmiyorum ya en fazla 2 katına çıkar. İnşallah dış gebelik değildir dış gebelikte de bu şekilde oluyor benim öyle oldu bebeğini gördün mü peki kalp atışlarını kesesini ? Öncelikle buna bı baktır

MirayHarika

Kayıtlı Üye
rank
Değerlerle tekil çoğul gebelk anlaşılmıyomş kesede belli olur ancak demşti doktorum bende bu konuyu merak etmştm başta ama kese görnce netleşmşti tekilmş 😊
Bende tekmisim şimdi geldik doktordan 6 haftalıkmis miniğim 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 haftada normal mi bilmiyorum ya en fazla 2 katına çıkar. İnşallah dış gebelik değildir dış gebelikte de bu şekilde oluyor benim öyle oldu bebeğini gördün mü peki kalp atışlarını kesesini ? Öncelikle buna bı baktır
Kese bugün göründü 6 haftalıkmis ama bebek yok galiba kese vardı sadece

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Beta HCG ile anlaşılmaz canim tekil ve ya ikiz olduğu benimde 6 haftalık iken 10.000 üstündeydi değerim ama tekil gebelik o sadece ultrasonda belli olur rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Cennet annesi

Kayıtlı Üye
rank
Betadan belli olmuyor ikiz olup olmadığı benim 3 gebeligimde ikizdi beta normal şekilde arttı yani betayla alakası yok şuan ilk defa tek gebelik yasiyorum gene beta normal artmıştı şuan 31+2yiz çok şükür ama dediğim gibi ikizlerimin hepsinde beta normal artık 2gunde bir 2katina cikmisti

Tüm sayfalar yüklendi.