Sorum var Beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,635 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar ben tüp bebek yaptırdım 12.günü gebelik testi 235 çıktı 14.gün 591 çıktı bana iki embriyo transferi oldu sizce değerlere göre ikiz tutmuşmudur birdr salı günü keseyi görmek için doktora gitcem 5.haftamız olucak sizler kaçıncı haftada keseyi gördünüz
Hayırlısı olsun inşaallah canım benim 🥰

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben tüp bebek yaptırdım 12.günü gebelik testi 235 çıktı 14.gün 591 çıktı bana iki embriyo transferi oldu sizce değerlere göre ikiz tutmuşmudur birdr salı günü keseyi görmek için doktora gitcem 5.haftamız olucak sizler kaçıncı haftada keseyi gördünüz
Değere göre 2iz yada tek belli olmaz. Bende 2 embriyo transfer oldm değerlerm çok yüksekti sizden çok ama tek tutmuş şükür bi kızım olacak😊😍 doktora sordğmda kese görnunce sdce belli olur tek yada 2iz demşti değerlerle belli olmazmş hayrlısı olsn.

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşaallah canım benim 🥰
Teşekkür ederim 😘😘
Değere göre 2iz yada tek belli olmaz. Bende 2 embriyo transfer oldm değerlerm çok yüksekti sizden çok ama tek tutmuş şükür bi kızım olacak😊😍 doktora sordğmda kese görnunce sdce belli olur tek yada 2iz demşti değerlerle belli olmazmş hayrlısı olsn.
Sizin ne zaman oldu tüp bebek bide benim dün geceden beri bel ağrım ve hafif kasık ağrın var sizdede
oldumu

Hayırlı olsun canım benim 😍

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim 😘😘

Sizin ne zaman oldu tüp bebek bide benim dün geceden beri bel ağrım ve hafif kasık ağrın var sizdede
oldumu
Ben 22 haftalk oldum şükür. Aralk 7snde yaptrdm. Kask bel ağrısı olur göğüs hassasiyeti olur normal. Ama çok dkkt etmen lazım benım 11 ve 16 haftada kanamalarm oldu çok dkkt etmemz lazm iş yasak ilşki yasak ağr kaldrma yasak hep dinlendm hap iğne vs kullandm şükür düzeldi ama korktm hep bişi olmasn diye...

Tüm sayfalar yüklendi.