Beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde aslı0645 tarafından oluşturulan Beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Beta hcg
Konbuyu başlatan aslı0645
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

aslı0645

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20230906_105358.jpg

Geçenlerde yaptırdım 12 çıkmıştı şimdi düşmüş sebebi nedir bilen varmı

aslı0645

Kayıtlı Üye
rank
Sağ

Sağlıksız gebelikmiş yada gebelik hiç oluşmamış bazı durumlarda beta böyle artıp düşebiliyor herhangi bir raçhatsızlığın var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok herhangi bi sağlık sorunum bi an bende şaşırdım ama regl oldum büyük testlerde negatif ne kadar istesek te olmuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Yok herhangi bi sağlık sorunum bi an bende şaşırdım ama regl oldum büyük testlerde negatif ne kadar istesek te olmuyor
stres yapma canım vakti zamanı vardır daha rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah 🙏🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Göründüm olmadığını söyledi zaten 1.20 çıktı idrar testi de negatif
Kansızlık vardır belki sende folik asit kullan olmuyor diyede stres yapma bende daha önce düşük yapmıştım senin sonucunda aynıydı benimde doktor ilaç falan yazmadı bana hiç ağrı kesici vs kullanma sadece folik asit kullan adetinide düzenli tut adetliken limon ye bolca yesilik ye

Folik asit kullan sadece kansizliktan olmaz stresde yapma ben daha önce düşük yapmış biri olarak söylüyorum sana düşük yapınca insanın psikolojisi darma dağın oluyor kendini toparlaman lazım

Tüm sayfalar yüklendi.