Betabhcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine yasemin tarafından oluşturulan Betabhcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,392 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Betabhcg
Konbuyu başlatan Emine yasemin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine yasemin

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli anneler moralim bozuldu

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli anneler moralim bozuldu
Canım morelini bozmak istemem ama 2654 sonuçla kese görülmediyse boş gebeliktir. Ama allahtan ümit kesilmez inşallah gittiğinde kese de bebek te görünür sen sıkma canını benim de öyleydi 1800 de bile bebek görünmedi.

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Canım morelini bozmak istemem ama 2654 sonuçla kese görülmediyse boş gebeliktir. Ama allahtan ümit kesilmez inşallah gittiğinde kese de bebek te görünür sen sıkma canını benim de öyleydi 1800 de bile bebek görünmedi.
Hadi ya 😔parlaklık var dedi kesemi dedim evet dedi yarin birdaha bakicak dün gitmiştim kontrole

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli
Günleri tam anlayamadim ama normalde şöyle oluyor çarşamba Bhcg 1000 ciktiysa cuma gunu 2000 cikmali pazar 4000... Yani gunasiri ikiye katlamalı. Eğer yeterli yükselme yoksa ve kese gorunmediyse kimyasal gebelik olabilir doktor söyler zaten ve düşük gibi bir kaç ay ara vermenize gerek kalmaz bir sonraki ay tekrar deneyebilirsiniz. Ben bir düşük yaptim bir kimyasal gebelik geçirdim Allah kimsenin basina vermesin zor bisey.Düşük yaptığımda doktor bana ilk gebeliklerde her 4 gebelikten birinin düşükle sonuçlandığını ve vücudun aslinda saglikli olmayan bebeği elediğini söylemişti hem ağlatıp hem ikna etmişti beni. Allahin izniyle sağlıklı evlatlariniz olur insallah.

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Öyleyse inşallah bebek te görünür 🤲. İlk çocuğun mu
Yok degil ama çok kayıp verdim kimysal düşük kürtaj dis gebelik o yüzden korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyleyse inşallah bebek te görünür 🤲. İlk çocuğun mu
Inşallah cnm ya

Söyle söylim gectimiz cuma 972 ydi dün car
Günleri tam anlayamadim ama normalde şöyle oluyor çarşamba Bhcg 1000 ciktiysa cuma gunu 2000 cikmali pazar 4000... Yani gunasiri ikiye katlamalı. Eğer yeterli yükselme yoksa ve kese gorunmediyse kimyasal gebelik olabilir doktor söyler zaten ve düşük gibi bir kaç ay ara vermenize gerek kalmaz bir sonraki ay tekrar deneyebilirsiniz. Ben bir düşük yaptim bir kimyasal gebelik geçirdim Allah kimsenin basina vermesin zor bisey.Düşük yaptığımda doktor bana ilk gebeliklerde her 4 gebelikten birinin düşükle sonuçlandığını ve vücudun aslinda saglikli olmayan bebeği elediğini söylemişti hem ağlatıp hem ikna etmişti beni. Allahin izniyle sağlıklı evlatlariniz olur insallah.

Yok degil ama çok kayıp verdim kimysal düşük kürtaj dis gebelik o yüzden korkuyorum

Inşallah cnm ya

Geçtigimiz cuma 972ydi nerde dün bakıldi 5 gun arasıyla yani

Dilann

Kayıtlı Üye
rank

Inşallah cnm ya

İyi yükselme olmuş bebeği görür o zaman alttan bakıldı mı hiç. Birde benim de 14 tü sonuç 2 gün geçti tekrar yaptım 780 olmuştu benim ki de baya artmıştı ama yine görülmedi 2000 olunca göründü benim ki de

Inşallah cnm ya

Ben de 2 düşük yaptım 1 oğlum var buda ikincisi. Senin kaç çocuğun var

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
İyi yükselme olmuş bebeği görür o zaman alttan bakıldı mı hiç. Birde benim de 14 tü sonuç 2 gün geçti tekrar yaptım 780 olmuştu benim ki de baya artmıştı ama yine görülmedi 2000 olunca göründü benim ki de

Ben de 2 düşük yaptım 1 oğlum var buda ikincisi. Senin kaç çocuğun var
Dün alttan baktı ozman dedi parlaklık bar diye bir oğlum var benimde ama benimle değil ikinci evliligimi yaptim

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Dün alttan baktı ozman dedi parlaklık bar diye bir oğlum var benimde ama benimle değil ikinci evliligimi yaptim
Hmm anladım canım hayırlısı olsun inşallah 🙏 bu eşinden hiç yok o zaman çocuğun

Kaç yaşındasın bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar