Betabhcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine yasemin tarafından oluşturulan Betabhcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,393 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Betabhcg
Konbuyu başlatan Emine yasemin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine yasemin

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canım hayırlısı olsun inşallah 🙏 bu eşinden hiç yok o zaman çocuğun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç yaşındasın bu arada
34 cnm

Evet yok cnm ilk olucak allah nasip ederse

Anladim yaklasik 1000ken 4000 duzeylerine ulasmaliydi yani benim kimyasal gebeligim sizinki gibi oldu artis vardi ama istenen duzeyde degildi sonra kese de görünmedi zaten. Ama Allah bilir tabi iyi de sonuçlanabilir herseyin hayirlisi olsun insallah.
Hayirlisi artik napalim çok zor ya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli anneler moralim bozuldu
Merhaba iki günde bir en az 1,5 kat artması gerekiyor şuan ani bi düşüş yok tam tersi yükselmen var geç döllenme olabilir bazen 4000-5000 de kese yeni gözüküyor moralini hemen bozma Rabbim minikte olsa bi umut verdiyse vardır sebebi 🙏

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba iki günde bir en az 1,5 kat artması gerekiyor şuan ani bi düşüş yok tam tersi yükselmen var geç döllenme olabilir bazen 4000-5000 de kese yeni gözüküyor moralini hemen bozma Rabbim minikte olsa bi umut verdiyse vardır sebebi 🙏
Çok sagol canım icimi rahattaltin allah razı olsun inşallah yarın gözükür mu

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
34 cnm

Hayirlisi artik napalim çok zor ya
İnşallah canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏 🤲

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli anneler moralim bozuldu
Benimde artış 2 katına çıkmıyodu iki günde bir kan verdim yüzde 60 artış vardı değerde hiç yüzde yüz olmadı 3 binde keseyi gördük ama doktorum değerlerin artışı iki katı olmadığı için 2 hafta içinde düşer dedi ama şükür Rabbime 20 haftalık olduk ve hiç bir sıkıntı yaşamadım sende üzülme Allah'tan umut kesilmez yavrunun yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar