Betabhcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine yasemin tarafından oluşturulan Betabhcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,395 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Betabhcg
Konbuyu başlatan Emine yasemin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine yasemin

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk aile hekiminde sabah ikinciyi devlet hastanesinde öğlen vermiştim sonuç farklı çıkınca ebe söyledi her labaratuar aynı ölçüm yapmıyo bide saate göre artma oluyomuş
Kendi
Benimde artış 2 katına çıkmıyodu iki günde bir kan verdim yüzde 60 artış vardı değerde hiç yüzde yüz olmadı 3 binde keseyi gördük ama doktorum değerlerin artışı iki katı olmadığı için 2 hafta içinde düşer dedi ama şükür Rabbime 20 haftalık olduk ve hiç bir sıkıntı yaşamadım sende üzülme Allah'tan umut kesilmez yavrunun yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya 🙏
Inşallah benimde öyle olur bebeğim benimle olur çok sağolun ilgilemdiginiz icin icin buruk yarini bekliyorum 😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Betabhcg 2654 kese görünmedi dun parlaklık var demisti cuma günü 972 ydi çarşamba bakıldı birde artışta bir sikintimi var acaba yarın tekrar çağırdı yardimci olurmusununuz tecrübeli anneler moralim bozuldu
2654 yüksek bi değer değil canım yani kesenin görünmesi için, yükselme oranı iyi bence ilk başlarda bi anda artmıyor zaten sıkma canını iyi düşün iyi olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baktım şimdide ben öğrendiğim de 5 haftalıktı 7768 çıkmış sonucum o değerlerde yani o haftalarda görünüyor kese senin geç döllenme vs olabilir yükselme devam ettiği sürece korkma bi sıkıntı olmaz inşallah

Son düzenleme:

Emine yasemin

Kayıtlı Üye
rank
Öğrenince yazın merak ediyorum inşAllah sizinle kalır minik
Inşallah cnm mutlaka yazicam😊

2654 yüksek bi değer değil canım yani kesenin görünmesi için, yükselme oranı iyi bence ilk başlarda bi anda artmıyor zaten sıkma canını iyi düşün iyi olsun

Baktım şimdide ben öğrendiğim de 5 haftalıktı 7768 çıkmış sonucum o değerlerde yani o haftalarda görünüyor kese senin geç döllenme vs olabilir yükselme devam ettiği sürece korkma bi sıkıntı olmaz inşallah
Inşallah öyledir cnm benim değerin kese icin az yani

Sen okadar moral oldunki bana moralim düzeldi sabahtan beri canım çok sıkkındı allah senden bin kere razı olsun🥰

Öğrenince yazın merak ediyorum inşAllah sizinle kalır minik
Canım gittim bugün doktora yine görünmedi kese pazartesi çağırdı geç döllenme olabilir dedi kan sonucuma baktı dis gebelikte değilmiş normalmiş

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.