Bez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Bez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 549 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bez
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asenaa

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaslar sezeryan sonrası hasta bezi kullanılıyor baya bir süre en uygun fiyatlı taşmayan hangi hasta bezini önerirsiniz cırtlı değil ama külot bez olanından

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaslar sezeryan sonrası hasta bezi kullanılıyor baya bir süre en uygun fiyatlı taşmayan hangi hasta bezini önerirsiniz cırtlı değil ama külot bez olanından
Ben 2 kere sezeryan oldum ama cnm hic kullanmadim sadece ameliyat tan 6 saat kalkamadigimiz icin altimiza acmak icin ihtiyac duydum baska hic kullanmadim

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 kere sezeryan oldum ama cnm hic kullanmadim sadece ameliyat tan 6 saat kalkamadigimiz icin altimiza acmak icin ihtiyac duydum baska hic kullanmadim
2.sezeryan da daha mı cabuk ayaklandınız hangisi daha zordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canim ben normal doğum yaptigimda da çok kanamam oldu depent vardı onu kullandım taşma falan da yapmadi o zamanlar tabi ama simdi nasildir bilemiyorum
Tesekkur ederim arastırayım

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
2.sezeryan da daha mı cabuk ayaklandınız hangisi daha zordu

Tesekkur ederim arastırayım
Aynen cnm 2 ci daha kolay oldu dikis yerleri uyusuk oldugu icin onceki sezeryandan 6 saat sonra hemen ayaklqandim hatta kimse ihtiyacim kalmadi diye bilirim

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm 2 ci daha kolay oldu dikis yerleri uyusuk oldugu icin onceki sezeryandan 6 saat sonra hemen ayaklqandim hatta kimse ihtiyacim kalmadi diye bilirim
İnşAllah bende öle olurum tek gececek lohusalığım cunku

Ben sezeryan doğum yaptığım için külot bezi kullanamadım dikişimi acıttı o yüzden hasta bezi kullandım canım
Hasta bezi düşünüyorum bende dikişleri terletebiliyormuş iltahap yapıp külot bez

Ben sezeryan doğum yaptığım için külot bezi kullanamadım dikişimi acıttı o yüzden hasta bezi kullandım canım
Hasta bezi düşünüyorum bende dikişleri terletebiliyormuş iltahap yapıp külot bez

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmiyorum da son dakikaya bırakmamak lazım bazı hastaneler de o kadar kalitesiz markalar varki o an hızlıca elinin altında olduğu için alıyorsun ama cildini mafediyo

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
depend kullandım ilk 2 gebelikde 3. gebelik içinde aldım 😊 iltihap yazmışsınız ama temmuz ve haziran ayında kullanmama rağmen yapmadı bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar