Bi akıl verin 🙏🙏🙏 lütfennn deneyimli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Bi akıl verin 🙏🙏🙏 lütfennn deneyimli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 681 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi akıl verin 🙏🙏🙏 lütfennn deneyimli anneler
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
13 haftaligiz kahve lekelerim devam ediyo orogestan haftada pruloton igne kullaniyorm ama hic gecmiyo son 3 gubdur kasikda bacakda agrim oluyo halsiz ve yorgunum sirtim agriyo normal mi sizce 13 haftada neler yasadiniz dusuk riski hala yuksekmidir ilk gebeligim ve cok korkuyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
13 haftaligiz kahve lekelerim devam ediyo orogestan haftada pruloton igne kullaniyorm ama hic gecmiyo son 3 gubdur kasikda bacakda agrim oluyo halsiz ve yorgunum sirtim agriyo normal mi sizce 13 haftada neler yasadiniz dusuk riski hala yuksekmidir ilk gebeligim ve cok korkuyorum
Doktoruna danış ilaçlarını değiştirir ve ayaklarını yüksek tutmaya çalış

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
İçin rahat değilse başka bir doktora görün canım
Maalesef gidemiyorum suan sehir disinda evimiz ailemde hafta ici calisiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef gidemiyorum suan sehir disinda evimiz ailemde hafta ici calisiyor
13 haftafa dusuk riski hala varmidir bebegim 12.haftada gayet iyiydi kanama gecirdigim halde 5 haftadan beri kahve akinti hafif kanamalar oldu rahimde kanama alani var demisti ama bebek iyiydi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle geçmiş olsun bazı insanların kahverengi lekelemesi kesilmiyor bazıları kanama şeklinde görebiliyor mesela görümcem 9 ay kanama gördü sen gibi ilaç ve iğne kullandı serknaj yaptırdı. Bende 7 8 haftada kahverengi leke gördüm ilaç ve ipne kullandım 5 6 hafta çok şükür düzeldi. Sen bol bol uzan dinlen stres yapma Allah nasip etmişse zaten sağ sağlim doğumun olur bu hepimiz için böyle. Tevekkül et Allah büyük dualarımız seninle ❤️❤️❤️

Mira

Kayıtlı Üye
rank
İlk kızımda 7 aya kadar lekelenmelerim oluordu senin kullandığın ilaclari surekli kullaniordm cok şükür kizim simdi 5 yasinda ikinciyi bekliorz telaslanma ayagini yuksege kaldir surekli dinlen

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Te
İlk kızımda 7 aya kadar lekelenmelerim oluordu senin kullandığın ilaclari surekli kullaniordm cok şükür kizim simdi 5 yasinda ikinciyi bekliorz telaslanma ayagini yuksege kaldir surekli dinkur ederim
Cok tesekkur ederimm ilk gebeligim 11 yildan sonra mucize oldu kaybetmekden cok korkuyorum normal hayatla iliskim kesildi hep evde yanliz yatiyorum
Kuzum öncelikle geçmiş olsun bazı insanların kahverengi lekelemesi kesilmiyor bazıları kanama şeklinde görebiliyor mesela görümcem 9 ay kanama gördü sen gibi ilaç ve iğne kullandı serknaj yaptırdı. Bende 7 8 haftada kahverengi leke gördüm ilaç ve ipne kullandım 5 6 hafta çok şükür düzeldi. Sen bol bol uzan dinlen stres yapma Allah nasip etmişse zaten sağ sağlim doğumun olur bu hepimiz için böyle. Tevekkül et Allah büyük dualarımız seninle ❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Te

Cok tesekkur ederimm ilk gebeligim 11 yildan sonra mucize oldu kaybetmekden cok korkuyorum normal hayatla iliskim kesildi hep evde yanliz yatiyorum
Allah razi olsun iyiki varsiniz konusup soracak hic kimse yok ne dusunup hissedecegimi bilmiyorum

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Benm leke hariç diğerleri vardı 20.haftamda rahim ağzım açılmıştı hemen dikiş attılar dıkkat et canm görün doktora rahim ağzını falanda kontrol ettir

Tüm sayfalar yüklendi.