Bi bakarmısız😯Normalmi??.Çok korkuyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan Bi bakarmısız😯Normalmi??.Çok korkuyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakarmısız😯Normalmi??.Çok korkuyorum.
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
34+4 Hafta hamiləyim.Bu gün dokdurdan gəldim.Uşaklık boynunun uzunluğu 31.5 söylədi(Mən azəriyəm deyə tam anlaya bildizmi bilməm) Kısa oldunu söylədi.Ərkən doğuş riski oldunu dedi.Amma bəncə normal axı.Bilgisi olan varsa yazsın.Çoxx xaiş.Sizdə hafdayə görə kaç???..Çok endişələndim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
34+4 Hafta hamiləyim.Bu gün dokdurdan gəldim.Uşaklık boynunun uzunluğu 31.5 söylədi(Mən azəriyəm deyə tam anlaya bildizmi bilməm) Kısa oldunu söylədi.Ərkən doğuş riski oldunu dedi.Amma bəncə normal axı.Bilgisi olan varsa yazsın.Çoxx xaiş.Sizdə hafdayə görə kaç???..Çok endişələndim
Canım nasıl oldun geçmiş olsun

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Boyu dogdugunda kısa olucaktır aılanızda varmı kısa boylu yanı ablamının kucuk kızı 36 sm dogdu aklı masallah zehır gıbı su an 3 yasında boyu bıraz kısa cok deıl anlaycıgın saglıklı gelsınler kısada olsa hıc onemlı degıl tatlım

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Boyu dogdugunda kısa olucaktır aılanızda varmı kısa boylu yanı ablamının kucuk kızı 36 sm dogdu aklı masallah zehır gıbı su an 3 yasında boyu bıraz kısa cok deıl anlaycıgın saglıklı gelsınler kısada olsa hıc onemlı degıl tatlım
Canım çocuğun boyu değil rahim ağzı boyunun kısa olduğunu onun için erken doğum riski olduğunu yazmış 😂uşaklığı diyor bazı yerlerde öyle derler bizim burdada eski kadınlar babaanneler öyle derdi

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Canım çocuğun boyu değil rahim ağzı boyunun kısa olduğunu onun için erken doğum riski olduğunu yazmış 😂uşaklığı diyor bazı yerlerde öyle derler bizim burdada eski kadınlar babaanneler öyle derdi
PArdon usak dedı cocuk zant etdım 😊😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

PArdon usak dedı cocuk zant etdım 😊😊😊

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm 35 haftaligim 50 cnm bebeğim sağlıklı olsunlar da boylari uzar insllh. Bı sorunu yoksa endişe etme 😘

Tüm sayfalar yüklendi.