Bi bakın hele🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyha tarafından oluşturulan Bi bakın hele🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,296 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakın hele🤗
Konbuyu başlatan Züleyha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Bugün kontrole gittim 38+3 um. En son adet tarihim 26 aralikti. Doktor 26 eylül de gel acilden giriş yap bi alttan muayene etsinler dedi. Çok heyecanlıyım. Acaba ogun doğum falan olur mu ki. Şimdi çok az bir bel ağrısı ve kasık ağrısı var ama bu ara ara oluyo zaten çok değil. Acaba acilma var mıdır. Çok heyecanlıyım ve alttan muayene yi de hiç sevmiyorum yaa

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Bugün kontrole gittim 38+3 um. En son adet tarihim 26 aralikti. Doktor 26 eylül de gel acilden giriş yap bi alttan muayene etsinler dedi. Çok heyecanlıyım. Acaba ogun doğum falan olur mu ki. Şimdi çok az bir bel ağrısı ve kasık ağrısı var ama bu ara ara oluyo zaten çok değil. Acaba acilma var mıdır. Çok heyecanlıyım ve alttan muayene yi de hiç sevmiyorum yaa
O zamanı bilmem ama canım İnşallah heyecandan doğurmazsın 🤲🏻🤭

H

Humay

Guest
Abla merak etme acilma olsa agrdan sancdan duramazsn zaten altdan muane yapilir bakilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar