Bi bakin kizlar ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Bi bakin kizlar ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakin kizlar ya
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bugün saglik ocağına gittim ebe bebegin kalp atimina baktı bu bebegi de kendini de yormuşsun dedi kiz di bana ben bugün oturduğun yerde yemek yaptım başka bisey yapmadim neden dikkat etmiyorsun dedi artık yorulmaman lazım az kaldı dedi bende sinirim bozuldu ağladım eşimde görünce çok kizdi ama kimsem yok açlıktan ölsem bi kaşık yemek verin diyemem dışarıdan hayatta yemem ne yapcam kızlar akıl verin eşim gundz evde yardım ediyor ama gece yok ben ekmek arası yesem bide kızım var seçiyor yemek ne yapcam bilmiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eşin gündüz evdeyken istediğin yemeği tarif et ona kendisi yapsın canım benim eşim öyle yapıyor ben söylüyorum şöyle doğra şu kadar yap tuz at diye yapıyor ben zaten pişen yemekleri yiyemiyorum ama dediğin gibi benimde oğlum çok seçiyor o aç kalmasın diye kendine ve oğluma yetecek kadar yaptırıyorum bazen annem yapıyor bazende dışardan söylüyorum oğlana

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün saglik ocağına gittim ebe bebegin kalp atimina baktı bu bebegi de kendini de yormuşsun dedi kiz di bana ben bugün oturduğun yerde yemek yaptım başka bisey yapmadim neden dikkat etmiyorsun dedi artık yorulmaman lazım az kaldı dedi bende sinirim bozuldu ağladım eşimde görünce çok kizdi ama kimsem yok açlıktan ölsem bi kaşık yemek verin diyemem dışarıdan hayatta yemem ne yapcam kızlar akıl verin eşim gundz evde yardım ediyor ama gece yok ben ekmek arası yesem bide kızım var seçiyor yemek ne yapcam bilmiyorum
Kac haftaliksin riskin falan mi var yavasca yemek yapmak niye oyle sakincali olmuski

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35.haftamdayim canım ama yemek yapmayı bırak çamaşır diğer işler vs.aksama kadar ayaktayım.sadecw gün içerisinde iki saat falan uyuyorum o kadar.koca gün dinlenebildigim süre sadece iki saat.sen böyle yazınca bende bir tedirgin oldum kendi adıma.😳

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Son ayda hani ne kadar fiziksel hareket okadar iyi surekli yat otur daha zor degilmi agir is yapmadan hafif hareketin ne zarari varki ben son ayda dogum kolaylasssin diye hali yikayan gormustum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35.haftamdayim canım ama yemek yapmayı bırak çamaşır diğer işler vs.aksama kadar ayaktayım.sadecw gün içerisinde iki saat falan uyuyorum o kadar.koca gün dinlenebildigim süre sadece iki saat.sen böyle yazınca bende bir tedirgin oldum kendi adıma.😳
Al bnden de okadar canim hatta ben gun icinde hic uyumuyorum bile😖bitmek bilmiyor işler 😖

Tüm sayfalar yüklendi.