Sorum var Bi sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Bi sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi sorum olucak
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar nasılsınız?
Ben 36hafdalık hamileyim amma 1hafda gelişim geriliyi var yani çocuğun ciyer yelişimi için iyne yapdılar sizce bu hafdada çocuk doğarsa yani gelişim geriliyinin ciyer gelişimine engelmi?
Çocuğun çekisi 2400kq
2ci sualım gelişim geriliyi kiloylamı alakalı ?
Merhaba bende o hafta da doğum yaptım sıkıntı olmadı bana da iğne vurdular canım benim küvöze alinmdi şükür 2250 doğdu hatta canım bana da öyle dendi ama bir şey olmdi şükür canını sıkma canım

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende o hafta da doğum yaptım sıkıntı olmadı bana da iğne vurdular canım benim küvöze alinmdi şükür 2250 doğdu hatta canım bana da öyle dendi ama bir şey olmdi şükür canını sıkma canım
Yaa gerçekdenmi ya beni nasıl mutlu eddin bilemezsin inşaallah bendede duşmez ilk çocuklarımda kuveyze tuşdu yaşamadılar🥺oyuzden hep korkoyurum
İnşaallah darısı başıma 🤲❤️🥰 cavabın için çok çok teşekkur ederim canımın içi 💕

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Yaa gerçekdenmi ya beni nasıl mutlu eddin bilemezsin inşaallah bendede duşmez ilk çocuklarımda kuveyze tuşdu yaşamadılar🥺oyuzden hep korkoyurum
İnşaallah darısı başıma 🤲❤️🥰 cavabın için çok çok teşekkur ederim canımın içi 💕
Uy cnm korkma ya üzülme benimki minyondu kucucuktu hatta iki hafta geriden geliyor denilmişti ama ciğer geliştirici iğne vurdular bir doz doğdu sukur iyiydi doktorlar adamı korkutuyor yaa gerçekten canım bana da aglma üzülme dediler bnde siz çok umutsuz konuşuyorsunuz dedim Allah yuzumuze baktı şükür bir gün önce doktor 40 i bekler dedi öbür gün 35+5 ile doğuma gittim ve aynı doktor baktı muane etti dün öyle dediniz bugün doguma geldim dedim hiç ses cikmadi uzulme Allah büyük canım Rabbim darda koymasin inşallah sağ salim yavrunu kucağına alırsın canım 💜🤲

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Uy cnm korkma ya üzülme benimki minyondu kucucuktu hatta iki hafta geriden geliyor denilmişti ama ciğer geliştirici iğne vurdular bir doz doğdu sukur iyiydi doktorlar adamı korkutuyor yaa gerçekten canım bana da aglma üzülme dediler bnde siz çok umutsuz konuşuyorsunuz dedim Allah yuzumuze baktı şükür bir gün önce doktor 40 i bekler dedi öbür gün 35+5 ile doğuma gittim ve aynı doktor baktı muane etti dün öyle dediniz bugün doguma geldim dedim hiç ses cikmadi uzulme Allah büyük canım Rabbim darda koymasin inşallah sağ salim yavrunu kucağına alırsın canım 💜🤲
Yaa inşaallah canım inşaallah benim aklım almadı geriyse geri esas 36 hafdamdayımda ciyer gelişdirucide vurmuşlar kilosunun ciyere ne alaka 39da 2500le doğuran var onda olarda kuveyzemi tuşsunker nebileyim kafam karışdı ne doğru ne yanlış bilemedim inşaallah iyi olur sağ salim alıeım kucağıma 🤲❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yaa inşaallah canım inşaallah benim aklım almadı geriyse geri esas 36 hafdamdayımda ciyer gelişdirucide vurmuşlar kilosunun ciyere ne alaka 39da 2500le doğuran var onda olarda kuveyzemi tuşsunker nebileyim kafam karışdı ne doğru ne yanlış bilemedim inşaallah iyi olur sağ salim alıeım kucağıma 🤲❤️
İnşallah canım benim inşallah hayırlısı olsun inşallah ciğerleri tam gelismedigi için ve solunum da güçlük çekmesin diye vuruyorlar canim bekleyip göreceğiz herşey güzel olacak insallah

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız?
Ben 36hafdalık hamileyim amma 1hafda gelişim geriliyi var yani çocuğun ciyer yelişimi için iyne yapdılar sizce bu hafdada çocuk doğarsa yani gelişim geriliyinin ciyer gelişimine engelmi?
Çocuğun çekisi 2400kq
2ci sualım gelişim geriliyi kiloylamı alakalı ?
Cnm valla bnde 37+3 de yptm 2415 kilo ile dgdu çok şkür kilosu skntı olmadı hiç Sdece çok minnaktı 😀 skntı olmaz inş sanmıyrm

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Cnm valla bnde 37+3 de yptm 2415 kilo ile dgdu çok şkür kilosu skntı olmadı hiç Sdece çok minnaktı 😀 skntı olmaz inş sanmıyrm
Ya inşaallah sıkıntı olmaz inşaallah 🤲🙏❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla al inşallah kucağına birtanem
Amin inşaallah canım benim çok teşekkur ederim 🙏🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla al inşallah kucağına birtanem
Amin inşaallah canım benim çok teşekkur ederim 🙏🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.