Bi sorum var kızlar 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Bi sorum var kızlar 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Bi sorum var kızlar 😞
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bi hafta önce genital kaşıntım vardı 23haftalık hamileyim doktorum fitil ve mehlem yazdı ama hiç fayda etmedi yine beyaz peynirimsi akıntım var korkmaya başladım geçmiçek galiba bu enfeksiyon inşallah bebeğime zarar vermez😢😢😢
Canım ilacını değiştir beklemeye gelmez enfeksiyon sandığın kadar masum değil başka ilaç yazsın doktorum bana SEF diye bi ilaç yazmıştı o etkili olmuştu istersen birde onu kullan geçmiş olsun

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bi hafta önce genital kaşıntım vardı 23haftalık hamileyim doktorum fitil ve mehlem yazdı ama hiç fayda etmedi yine beyaz peynirimsi akıntım var korkmaya başladım geçmiçek galiba bu enfeksiyon inşallah bebeğime zarar vermez😢😢😢
Kuzum tedavi olduktan sonra bir daha olmamak için önerim, eczaneden genital bölge temizleme Şampuani al,her gün duşta yıka, normalde doktorun yazmasi lazim,hamileligimin ilk 5.haftasinda oldum şuan 34 haftalik olduk sukur hic olmadım..çok faydqsi var,benim doktorum yazmıştı,jinekolojik olarak test edilmiş olmali

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum tedavi olduktan sonra bir daha olmamak için önerim, eczaneden genital bölge temizleme Şampuani al,her gün duşta yıka, normalde doktorun yazmasi lazim,hamileligimin ilk 5.haftasinda oldum şuan 34 haftalik olduk sukur hic olmadım..çok faydqsi var,benim doktorum yazmıştı,jinekolojik olarak test edilmiş olmali
Canim adini hatirliyomusun yazabilirmisin acaba😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum tekrar doktora gitsen ya madem geçmedi ise

Tüm sayfalar yüklendi.