Sorum var Bir sorum vardı

• Konbuyu başlatan Derya7777
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya7777 tarafından oluşturulan Bir sorum vardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 117 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir sorum vardı
Konbuyu başlatan Derya7777
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20
D

Derya7777

Guest
Kızlar 26-27 haftalık hamileyim uzandığımda kalkamıyorum kalkınca belim ve sağ bacağıma acayip ağrı giriyor böyle olanl varmı

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26-27 haftalık hamileyim uzandığımda kalkamıyorum kalkınca belim ve sağ bacağıma acayip ağrı giriyor böyle olanl varmı
Yani son haftalarda yaşiycagin durumu erken yaşamaya başlamişsin 26 27 haftalikta ceylan gibi sekiyordum 😂 ki doğuma son 1 haftam kaldı gene öyleyim kendim kalkarım agrilarimi dikkate almıyorum gene ceylan gibi sekmeye devam malum hareket iyi hep uzun yürüyüşler yaptım öyle oturunca yatınca kalkamama gibi bir durumum olmadı hiç hep yürüyorum ve iş yaparım oturmam hiç muhtemelen ondan kaynaklı vücudu hamlaştırmamak gerek eğer riskli bir gebelik değilse

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evett
Evett cnm yaa bnde öyle oluyorum ve nedenini de bilmiyorum yaa acayip belim ağrıyor 😒

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar