Sorum var Biberon emzik tercihi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meed.. tarafından oluşturulan Biberon emzik tercihi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon emzik tercihi?
Konbuyu başlatan Meed..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende avent aldım memnunum ama emzik şans işi kaliteli diye aldım kızım midesini bulandirdi doktor bakkal emzigi dene dedi marketten aldım bitane sapur şupur emiyor😂😂🤭
😅😅😅 Benimki de eczanelerin emzikleri emmedi bakkaldan 5tlye aldım emdi 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar biberon ve emzik alicam aventi öneriyorlar cevremdekiler siz ne oneriyorsunuz??
Biberon avent kullandım, emzik için çok para verme emmeyebiliyorlar, 4 çeşit aldım eczaneden en son bakkal emziğini emdi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
😅😅😅 Benimki de eczanelerin emzikleri emmedi bakkaldan 5tlye aldım emdi 😅😅

Biberon avent kullandım, emzik için çok para verme emmeyebiliyorlar, 4 çeşit aldım eczaneden en son bakkal emziğini emdi
Aynen😂🤭

😂😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bende avent aldım memnunum ama emzik şans işi kaliteli diye aldım kızım midesini bulandirdi doktor bakkal emzigi dene dedi marketten aldım bitane sapur şupur emiyor😂😂🤭
Bakkal emziği nasıl oluyor ilk defa duydum

Kizlar biberon ve emzik alicam aventi öneriyorlar cevremdekiler siz ne oneriyorsunuz??
Ben damaklı wee baby aldım. Damak yapısı bozulmasın diye. Şimdilik bı tane aldım belki tutmazsa doğduğunda başka marka alırım. Doğum çantasına emzik koyan varmı hamisler. Ben koyup geri çıkarıyorum sürekli gerekli değil aslında ama siz ne düşünüyorsunuz

Ben damaklı wee baby aldım. Damak yapısı bozulmasın diye. Şimdilik bı tane aldım belki tutmazsa doğduğunda başka marka alırım. Doğum çantasına emzik koyan varmı hamisler. Ben koyup geri çıkarıyorum sürekli gerekli değil aslında ama siz ne düşünüyorsunuz

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bakkal emziği nasıl oluyor ilk defa duydum

Sıradan dandik emzik bakkallarda satılıyor doktor dedi gülerek aldık bı güzel emiyor arada avent olanı veriyorum ona alışsın diye😂😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Sıradan dandik emzik bakkallarda satılıyor doktor dedi gülerek aldık bı güzel emiyor arada avent olanı veriyorum ona alışsın diye😂😂
Senin çocuğun işi ben oğlana dönmüş bende ilk doğumda bir süre sonra Aptamil ama aldım 9kadar para verip ağzına koydurmadı mamayı. Gittim 5 tllikbi googly bı mama vardı onu aldım nasıl içti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar