Sorum var Biberon temizligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Biberon temizligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon temizligi
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biberonlari nasil dezenfekte yapiyorsunuz ben domestos kullanıyorum iyice yikiyorum bi zarari olmaz deme
Canim domestosun zararlarını hepimiz biliyoruz biberonun kırı ne ki bu kadar zararlı bir detarjanı yavrunun temas ettiği şeyle yıkama kaç ton suyla da yikasan yine fayda etmez üstündeki kimyasalı atmak için 🧡 ben biberoun başlığını kaynatıyorum cam olan yeride sicak suda bekletiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim domestosun zararlarını hepimiz biliyoruz biberonun kırı ne ki bu kadar zararlı bir detarjanı yavrunun temas ettiği şeyle yıkama kaç ton suyla da yikasan yine fayda etmez üstündeki kimyasalı atmak için 🧡 ben biberoun başlığını kaynatıyorum cam olan yeride sicak suda bekletiyorum
Aynen kuzum iyi yapıyorsun

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biberonlari nasil dezenfekte yapiyorsunuz ben domestos kullanıyorum iyice yikiyorum bi zarari olmaz deme
Canım benım bebeklerın bıberın olsun kullandıgı kasık bulaşık ve kıyafetlerını asla camasır suyu kullanmayın bıberonu kaynattın mı tetemız olur butun mikroplar kaynayarak ölür zaten cok zararlı camasır suyu ,camasır suyu kullandıgın zamanda mıkroplar öluyo ama bu sefer kımyasallara maruz kalır kı bu daha zararlı olabılır

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım bende cifin emzik biberon temizleme Jeli var çok temiz yapıyor Domestos bana bile ağır oluyor bugün evin heryerini çamaşır suyuyla sildim ellerim nasıl kokuyor rahatsız ediyor inanki yine de sen bilirsin ☺️
Canım fotoğraf ekledim bakabilirsin 👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benım bebeklerın bıberın olsun kullandıgı kasık bulaşık ve kıyafetlerını asla camasır suyu kullanmayın bıberonu kaynattın mı tetemız olur butun mikroplar kaynayarak ölür zaten cok zararlı camasır suyu ,camasır suyu kullandıgın zamanda mıkroplar öluyo ama bu sefer kımyasallara maruz kalır kı bu daha zararlı olabılır
Katılıyorum 😊

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-03-19-42-24-568_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-04-03-19-42-24-568_com.miui.gallery.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 34

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende cifin emzik biberon temizleme Jeli var çok temiz yapıyor Domestos bana bile ağır oluyor bugün evin heryerini çamaşır suyuyla sildim ellerim nasıl kokuyor rahatsız ediyor inanki yine de sen bilirsin ☺️
Canım fotoğraf ekledim bakabilirsin 👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum 😊
Bende bundan kullanıyorum tek damlası bile temizliyor hiç kokusu da yok çok memnunum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar