Sorum var Biberon😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla ipek tarafından oluşturulan Biberon😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon😏
Konbuyu başlatan Damla ipek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biberon alacam avent yada lansinoh ama cam mi iyi olur plastikmi bilemedim natürel vave 2 li 160 ml buldum hemde uygun 148 TL ama cam mi almam gerekiyo bilemedim 😒
Ben Philips avent kullanıyorum, plastik tercih etmedim. Kapak atması dışında bi sıkıntı yok ,kapağını dikkatli kapatmak gerekiyor . Onun dışında bir marka denemedim.

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Avent anne göğsü biberon kullanıyorum bende mamayı uzun zaman sıcak tutuyor arkadaşında dediği gibi kapak atma sorunu oluyor bazen ve suya tutunca soğutuyor hemen mamayı aynı zamanda lansinoh da kullanıyorum onuda dışarı giderken alıyorum bazen yanıma malum cam kırılıyor 🤭geçen kırdım o kadar dikkat ettiğim halde 300 TL olmuş yenisi 🤦🏼‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani ikiside çok güzel biberonlar ikisininde ucu çok yumuşak esnek anne göğsü gibi sadece lansinoh olan plastik mamayı tam ısıda yapmalısın yoksa suda tutsan sogumuyor uzun süre ☺️

Yani ikiside çok güzel biberonlar ikisininde ucu çok yumuşak esnek anne göğsü gibi sadece lansinoh olan plastik mamayı tam ısıda yapmalısın yoksa suda tutsan sogumuyor uzun süre ☺️
Teşekkürler cnm bilgiler için

İlk etapta Cam al canım hem daha sağlıklı hemde temizliği daha kolay oluyor
Teşekkürler öyle yapacağım sagolun

İlk etapta Cam al canım hem daha sağlıklı hemde temizliği daha kolay oluyor
Teşekkürler öyle yapacağım sagolun
Canım cam alsan daha iyi olur benimki 3 tane biri plastık büyük boy , mama verdiğim cam biberon ,su verdiğim cam biberon👫
Teşekkürler canım Bilgi için sagolun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar