Sorum var Bilen cevaplar mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Bilen cevaplar mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilen cevaplar mı
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Canım suyun geldikten belli bı saat aralığı var onu geçince susuz normal doğum yapamiyorsun. Bebeğe ve sana zor süreç geçer bebeğe bişey olabilir en uzun 6 saat geçerse sezaryan alıyorlar. Bu durumda bişey yiyip yememende önemli tabi. Birde Nisan benim 3 gün önce gelmişti yanlış hatırlamıyorsam 3 4 gün sonrada doğum oldu. Nisan gelince hastaneye gitmene gerek yok ama kimi doğum Nisan dan sonrada baskıya biliyor. Herkesinki farklı. Bazende Nisan gelip 3 4 gün yada 1 hafta sonra doğum başlayan da oluyor ben onlardandim. Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına al bebişim. Bide yere otur ayaklarını uzat bacağını diğer bacağının üstüne atmaya calis. Bacağını zor atiyorsan doğum yakın oluyor
Teşekkür ederim tatlım bacağımı evet atamıyorum artık 🙆‍♀️ ama bakalım ne zman misafirimiz geliyor 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

nişan gelince hemen gitmen gerekmiyo ama suyun gelince hemen doktora gitmen gerekiyo heleki kanamayla beraber suyu gorursen hiç durma direk doktora git
Tamam cnaım benim 😘🥰

Tüm sayfalar yüklendi.