Sorum var Bilgi kızlarrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 00Betül tarafından oluşturulan Bilgi kızlarrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi kızlarrrrr
Konbuyu başlatan 00Betül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte mide için pronat şurup kullanan var mı? Ve ne işe yarar yanma için sanırım ama bulantıya iyi gelir mi sizce kullanan var mı aranızda

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte mide için pronat şurup kullanan var mı? Ve ne işe yarar yanma için sanırım ama bulantıya iyi gelir mi sizce kullanan var mı aranızda
Abla iyi geceler inşallah bir an önce duzelirsin sürekli ilaç soruyorsun abla kb Allah korusun o ilaçlar bebeye zarar falan verebilir senin durumun geçici bir durum herkezin gebeliğe de aynı olmayabiliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence kontrole gidince doktoruna danış canım ? Herkeste her ilaç aynı etkiyi göstermeyebilir yada bebeğe yararı zararı o yüzden doktor kontrolünde başka bir ilaca başlaman daha mantıklı olur . Burada kimse ben kullandım sende kullan deyip bebeği düşünmeden hareket etmez umarım anlatabildim

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Abla iyi geceler inşallah bir an önce duzelirsin sürekli ilaç soruyorsun abla kb Allah korusun o ilaçlar bebeye zarar falan verebilir senin durumun geçici bir durum herkezin gebeliğe de aynı olmayabiliyor
Doktor verdi yalnız kafaya göre kullanmıyorum ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence kontrole gidince doktoruna danış canım ? Herkeste her ilaç aynı etkiyi göstermeyebilir yada bebeğe yararı zararı o yüzden doktor kontrolünde başka bir ilaca başlaman daha mantıklı olur . Burada kimse ben kullandım sende kullan deyip bebeği düşünmeden hareket etmez umarım anlatabildim
Zaten doktor vermişti kafaya göre sormadım sadece kullanan var mı etkisi oldu mu diye sordum ben yanlış anlaşıldım sanırım. Umarım bende anlatabilmişimdir. Bilmediğim doktor tavsiyesi olmadan tabi ki de ilaç kullanmam bilinçsiz değiliz o kadar canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Zaten doktor vermişti kafaya göre sormadım sadece kullanan var mı etkisi oldu mu diye sordum ben yanlış anlaşıldım sanırım. Umarım bende anlatabilmişimdir. Bilmediğim doktor tavsiyesi olmadan tabi ki de ilaç kullanmam bilinçsiz değiliz o kadar canım
O zaman doktoruna sor bize neden soruyorsun madem cevaplardan memnun değilsen uzman doktor değiliz malesef

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

İyide soruyu soruş biçimin hiç doktor vermiş gibi değilde bizden tavsiye ister gibiydi doktorun verdi ise bize sorman da mantıksız zaten sana göre ilaç veriyor zararlı olsa vermez değil mi ?

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
O zaman doktoruna sor bize neden soruyorsun madem cevaplardan memnun değilsen uzman doktor değiliz malesef
Cevap verme o zaman ben fikir almak için yazıyorum buraya atlamasaydın

Evet canm bn 4 aya kadarda kullandım midemi rahatlatıyodu
Sağl canım benim

İyide soruyu soruş biçimin hiç doktor vermiş gibi değilde bizden tavsiye ister gibiydi doktorun verdi ise bize sorman da mantıksız zaten sana göre ilaç veriyor zararlı olsa vermez değil mi ?
Hala anlatamadım sanırım diyorum ki ilaç sizde fayda etti mi etkili mi. Zararlı mı yararlı mı diye sormadık

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Sağl canım benim

Hala anlatamadım sanırım diyorum ki ilaç sizde fayda etti mi etkili mi. Zararlı mı yararlı mı diye sormadık
@Kayra ve Ayra’nın Annesi bilgili tecrubeli anne diğer arkadaşlarımda seni memnun etmiyor cevaplar ne bekliyorsun nasıl bir cevap 🤣🤣🤣 doktor değiliz canım doktoruna sor yorum yaparım bu seni hiç ilgilendirmez niye bu kadar zoruna gitti 🤭🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sağl canım benim

Bak canım Türkçe anlamıyorsun sanırım ama yine yazayım geçen postuna sa yazdım her ilaç herkeste aynı etkiyi yaratmaz. Birine etki eden başkasının bünyesinde etki etmez aynı senin prilam kullanıp fayda etmemesi gibi . Burada bir çok anneye fayda etti çünkü ama sende etki dahi etmemiş . İnsan bünyesi bir değil ki ? İlacı kullanarak etki edip etmediğini gözlemleyeceksin burada ki insanların ağzı ile o zaman içeyim içmeyin diyeceksen ooo çok işin var senin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar