Bilgi verin annişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Bilgi verin annişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi verin annişler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Güzeller güzeli anneler canlarım sorum olacak sizlere ya önceden hareketliydi bebiş yine hareketli ama tetenoz aşısı olduktan sonra biraz yavaşladı hareketleri aceba neden bilgi verin bana 20 eylülde oldum aşı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Güzeller güzeli anneler canlarım sorum olacak sizlere ya önceden hareketliydi bebiş yine hareketli ama tetenoz aşısı olduktan sonra biraz yavaşladı hareketleri aceba neden bilgi verin bana 20 eylülde oldum aşı
Cnm o yine hareket ediyodur ama geldiği pozisyona göre az yada çok hissetmen normal yakında çok daha kuvvetli hissedeceksin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bence aşıyla alakalı değildir o gün kendini yoruyosan iş güç yapıyorsan pek hareket etmiyor bende dün aynı şeyi yaşadım şimdi yine kipirdak 🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım her zaman hareketli olmuyorlar bazen bir sakinlik sarıyor sıpaları 😅 aşı ile alakası yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar