Sorum var Bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah Allah kolaylık verir canımın içi 🥰🥰😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya çok tatlı 😇♥️😍😍
Haklısın kuzum Rabbim herseyim kolayligini veriri yeterki sükretmesini bilelim 4 sene bekledik büyük sabırla herşeyden gecdik ❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Haklısın kuzum Rabbim herseyim kolayligini veriri yeterki sükretmesini bilelim 4 sene bekledik büyük sabırla herşeyden gecdik ❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Aynen canım ben sana o günlerde bebeğini kaybettiğin zamanlarda o kadar üzülüyordumki o kadar dua ediyordumki Allah biliyor beni yani başkaları gibi fesatlık düşünmüyordum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım ben sana o günlerde bebeğini kaybettiğin zamanlarda o kadar üzülüyordumki o kadar dua ediyordumki Allah biliyor beni yani başkaları gibi fesatlık düşünmüyordum
Allah'ım senden razı olsun kuzum güzel dularini aldım çok kötü günler yaşadım sumeyram psikolojik olarak

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bu konu beni çok sıkıntıya soktu benim de öyle bebek çıkarır diyorlar ama yaklaşmıyor bile şehir hastanesinde laktasyon polikliniği varmış doğumdan önce mutlaka git ben geç öğrendim çok pişmanım araştırmadığıma
Teşekkür ederim kuzum ne zaman gitmem lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar