Sorum var Bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 512 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum ne zaman gitmem lazım
Valla bilmiyorum onu normal randevun olduğu bir gün haataneye gidip ordan da gereken bilgileri al istersen daha iyi olur ben henüz gitmedim evden anca kızımın kırkı çıkınca çıkabilirmişim 🤯 şu kırk dayatması yok mu sırf hasta olmasın diye bekledim bunca zaman 🤬 sonra beni tutan olmaz zaten ne gerekiyorsa kendi başıma yaptırıcam

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla bilmiyorum onu normal randevun olduğu bir gün haataneye gidip ordan da gereken bilgileri al istersen daha iyi olur ben henüz gitmedim evden anca kızımın kırkı çıkınca çıkabilirmişim 🤯 şu kırk dayatması yok mu sırf hasta olmasın diye bekledim bunca zaman 🤬 sonra beni tutan olmaz zaten ne gerekiyorsa kendi başıma yaptırıcam
Kuzum şuanda kimse kırkı hiç beklemiyor çevremde gördügüm kadarıyla

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün bir sayfada okudum bir hanımefendi yazmış bir göğsü üst üste verin bebeğe eğer diyelim ki bi saat önce sağ göğsü verdik bir saat sonra bebeği emzirmek için yine sağdan emzirecegiz eğer ki sol göğsü verirsek ilk gelen süt suluymus bebek onu emince hem çabuk acikirmis hem de gaz problemi olurmuş bir göğsün boşaldığından emin olunca diğerini aynı şekilde yapacakmisiz ben denedim faydası var bence İlk gelen süt biraz şeffaftır çabuk aciktirir Bol şeker içerir ve gaz yapan süttür asıl doyurucu süt sonra gelir inek sütüne yakın kıvamlı olur asıl doyuran süt budur paylaşmak istedim
Teşekkür ederim bebeğim bende öyle yaparım doğurursam😁

Tüm sayfalar yüklendi.