Bilgilerinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Bilgilerinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgilerinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 3 yaşında hâlen gece uyanıyor😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten bizim aklımıza biraz da kızım soktu bu fikiri benim ailem uzakta onlara gittiğimizde yeğenlerim kalabalık hepsi birbirinin kardeşi oradan gelince benim kardeşim nerde dedi kardeşin yok dedik niye yok dedi bazen evde oyun oynarken birden dönüyor anne kardeşim de bu bebekle oynasın salıncağımda sallansın diyor kardeşin ne olduğunu biliyor az çok
Benim eşimin abi tarafı çok istiyor bir çocuk daha ama onların kız istemem diyor mesela evden giderim falan diyor ciddi ciddi, bi erkek kardeşi var 5 yaşında ben daha buna alışamadım diyor 🤭 Sizin kız istiyorsa özeniyorsa çok şanslısınız Allah hayırlısını nasip eder inşAllah 😊

Naznazo

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 13 Ağustos da 3 yaşına girdi ikinci hamileliği düşünüyoruz ama ben erken mi acaba diyorum sizce kardeşler arasında kaç yaş olması gerekir bir diğer sorum da benim kızım alerjik bebekti aynı sıkıntıları kardeşinde de yaşar mıyız acaba
Bencede normal 3 yaş arası benim kızım 2 yaşına girecek Eylül de suan da 28 haftalık hamıleyım beraber büyürler 😁🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızım 3 yaşında hâlen gece uyanıyor😂

Zaten bizim aklımıza biraz da kızım soktu bu fikiri benim ailem uzakta onlara gittiğimizde yeğenlerim kalabalık hepsi birbirinin kardeşi oradan gelince benim kardeşim nerde dedi kardeşin yok dedik niye yok dedi bazen evde oyun oynarken birden dönüyor anne kardeşim de bu bebekle oynasın salıncağımda sallansın diyor kardeşin ne olduğunu biliyor az çok
Her bebek farklı işte kuzum.

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimin abi tarafı çok istiyor bir çocuk daha ama onların kız istemem diyor mesela evden giderim falan diyor ciddi ciddi, bi erkek kardeşi var 5 yaşında ben daha buna alışamadım diyor 🤭 Sizin kız istiyorsa özeniyorsa çok şanslısınız Allah hayırlısını nasip eder inşAllah 😊
Amin teşekkür ederim 🙂

Bencede normal 3 yaş arası benim kızım 2 yaşına girecek Eylül de suan da 28 haftalık hamıleyım beraber büyürler 😁🥰
Maşallah sağlıkla kucağınıza alın 🙂🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar