Bilginize ihtiyacım var...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Bilginize ihtiyacım var... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilginize ihtiyacım var...
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gündür ciğer geliştirici iyne yapıldı bana erken doğum riskim var diye.. İnternetde araştırdım bebeğin hareketleri azalıyormuş iyneden sonra bşr müddet..dünden beri bebeğimin hareketleri çok azaldı nerdeyse yok diyeceyim kadar az.. Başına gelen varmı? Biraz tedirgin oldum

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gündür ciğer geliştirici iyne yapıldı bana erken doğum riskim var diye.. İnternetde araştırdım bebeğin hareketleri azalıyormuş iyneden sonra bşr müddet..dünden beri bebeğimin hareketleri çok azaldı nerdeyse yok diyeceyim kadar az.. Başına gelen varmı? Biraz tedirgin oldum
İlk kızımda erken doğum riskine rağmen banada ciğer geliştirici iğne yaptılar , bebeğin hareketleri o iğne ciğerini gelişime soktuğu için öyle aksi halde bi zararı yok . İçiniz rahat olsun aynı şeyleri bende yaşadım .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar