Sorum var Bilgisi olan cvb verebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bilgisi olan cvb verebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan cvb verebilir mi
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya kızlar 1 ay olmuştu adete görmemiştim ve adetime 8 gün geçmişti olmadım sprey taktım ve 1ay daha geçti hala olmadım bilgisi varmı niye böyle oldu 40 m ciknca 1 hafta geçti adet oldum ondan sanra bı daha girmedimm
Doğumdan sonra ilk 1 yıl adet düzensizliği normal canım endişe etme ve spiralinde vermiş olduğu düzensizlik te var tabi ki ben de 8 aydir spiral kullanıyorum iki defa takıldı bir defasında kaymıştı çok kanamam oluyordu çıkarttırdim tekrar taktırdım dikkat et kayinca da kanama ve Ağrı fazla oluyor

Doğumdan sonra ilk 1 yıl adet düzensizliği normal canım endişe etme ve spiralinde vermiş olduğu düzensizlik te var tabi ki ben de 8 aydir spiral kullanıyorum iki defa takıldı bir defasında kaymıştı çok kanamam oluyordu çıkarttırdim tekrar taktırdım dikkat et kayinca da kanama ve Ağrı fazla oluyor
Bilgim yok kuzum her ihtimale karşı doktoruna görün
Ya aslında normal ben sprial olmadığı halde 10 ay regl olmadım adet normalde regl yapar ama bilemedim geçte olsa kanama yapıyor 2 ay uzun bir süre ama bilmiyorum ya. Bana normal gibi geldi ama ona güvenip korunmasız ilişki yaşamaya devam ediyorsanız kayma vs oldu ise gebelikte olmuş olabilir her ihtimali düşünmek lazım
Bilemem ablam annem de adet olacağı zaman mesela karnı felan siserdi sertleşir di annem de annem 2 3 defa spiral taktırmis annem bana hep söylersin karnım sertleşiyor sisiyor diye derdi ama ne zaman adet olacağı yakınları söylerdi
1 seneye kadar düzensizlik normal canım ben geçen ay olmadım bu ay oldum hep ayın 1 i ile 5 i arası olurdum bu ay 15 inde oldum degisiyo artık hormanlar yine de korun sen spirale fazla guvenme
Yarın test yapacam bakalimm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya kızlar 1 ay olmuştu adete görmemiştim ve adetime 8 gün geçmişti olmadım sprey taktım ve 1ay daha geçti hala olmadım bilgisi varmı niye böyle oldu 40 m ciknca 1 hafta geçti adet oldum ondan sanra bı daha girmedimm
Canım bende kırkım çıktıktan sonra hemen adet oldum ondan sonra da bir buçuk ay bazende iki ayda bir adet oluyordum, karın büyümesi de adet kanı yani ödem toplandığı için şişiyor ama endişeliysen test yap yada doktora git ağrım var de adet söktürücü versin girersin adete

Tüm sayfalar yüklendi.