Bilgisi olan lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde asklinam tarafından oluşturulan Bilgisi olan lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bilgisi olan lütfen
Konbuyu başlatan asklinam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asklinam

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeliğim var detaylı ultrasonda bebeğin bağırsaklarında genişleme vardı burda postta açmıştim genişleme durdu normalde döndü 1 aydır bir sıkıntı göremedik bugün muaneye gittim bebeğim kilosu 2.450 gram bağırsaklarında beyazlık görüldü kilosu az dedi bağırsaklarında ki beyazlık için yorum yapmadı doğunca göreceğiz bakacağız dedi bu durumu yaşayan varmı çok kötüyüm
Canım bana detaylı ultrasonda söylemediler doğduktan sonra öğrendim ben bağırsak genişlemesi olduğunu şuan 4 aylık kızım Allaha şükür ilaçla geçti benim kızımin sıkıntısı normalde ameliyat falan olacak demişlerdi bana

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana detaylı ultrasonda söylemediler doğduktan sonra öğrendim ben bağırsak genişlemesi olduğunu şuan 4 aylık kızım Allaha şükür ilaçla geçti benim kızımin sıkıntısı normalde ameliyat falan olacak demişlerdi bana
Detaylıda gözüktü 30 haftada normale döndü bağırsaklarında hiç bir problem görülmedi yakın takipteydim zaten bugün tam 37 hafta olduk ve bağırsağı da beyaz leke gördüğünü hiç kilo alamadığını söyledi 😔

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeliğim var detaylı ultrasonda bebeğin bağırsaklarında genişleme vardı burda postta açmıştim genişleme durdu normalde döndü 1 aydır bir sıkıntı göremedik bugün muaneye gittim bebeğim kilosu 2.450 gram bağırsaklarında beyazlık görüldü kilosu az dedi bağırsaklarında ki beyazlık için yorum yapmadı doğunca göreceğiz bakacağız dedi bu durumu yaşayan varmı çok kötüyüm
Canım benim inşallah her şey yolunda gider, Allah senin de bebeğinin de yardımcısı olsun 🙏🙏 Bebeğine sağlıklı güzel ömür versin Rabbim🙏🙏

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bi sorun çıkmaz canım geçmiş olsun 🙏🏻

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim inşallah her şey yolunda gider, Allah senin de bebeğinin de yardımcısı olsun 🙏🙏 Bebeğine sağlıklı güzel ömür versin Rabbim🙏🙏
Amin Allah razı rabbim tüm bebeklere sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah çıkmaz çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah çıkmaz çok sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar