Bilgisi olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Bilgisi olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı anneler ve doğum yapmış ve hamiş anneler ben doğum yapalı 6+6 hafta oldu iki üç güne bir lekem geliyor 40 mız çıktı ilk iki doğum dan sonra düzenli olarak gelmişti ama böyle iki güne bir lekelenme olmamıştı tüplerimi bağlatm acaba ondan olabilir mi ki 40miz da da 30.gunden sonra adetim bitti ondan sonra bu şekilde olmaya başladım ilk ikisinde böyle değildi sizce normal mi yoksa bi doktor la konuşmam mi lazım 🤔 kafam karıştı biraz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tatlı anneler ve doğum yapmış ve hamiş anneler ben doğum yapalı 6+6 hafta oldu iki üç güne bir lekem geliyor 40 mız çıktı ilk iki doğum dan sonra düzenli olarak gelmişti ama böyle iki güne bir lekelenme olmamıştı tüplerimi bağlatm acaba ondan olabilir mi ki 40miz da da 30.gunden sonra adetim bitti ondan sonra bu şekilde olmaya başladım ilk ikisinde böyle değildi sizce normal mi yoksa bi doktor la konuşmam mi lazım 🤔 kafam karıştı biraz
Canım her gebelik, doğum, sonrası filan farklı oluyor. Hormonlar düzene girene kadar Adet düzensizliği lekelenme oluyor bence herşeyin normal ama aklımda kalmasın diyorsan doktora görün o zman doğumdan sonra kontrole gitmissindir Dr ne dedi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım her gebelik, doğum, sonrası filan farklı oluyor. Hormonlar düzene girene kadar Adet düzensizliği lekelenme oluyor bence herşeyin normal ama aklımda kalmasın diyorsan doktora görün o zman doğumdan sonra kontrole gitmissindir Dr ne dedi
Doğum dan sonra sadece dikişlerim i aldırmaya gittim hiç bir şey demediler ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar