Sorum var Bilinmeyen Aşı??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busra90 tarafından oluşturulan Bilinmeyen Aşı?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 262 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilinmeyen Aşı??
Konbuyu başlatan Busra90
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busra90

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam az önce sağlık ocağından aradılar bebeğinizin aşısı var diye ben aşıları geçen ay yaptırdım en yakın aşı da Kasım da görünüyor bu nedir başına gelen var mı??
Ne asisiymis peki 3 ve 5 aylar aşıları uok bebegin 1. Ay 2. Ay 4. Ay 6. Ay aşıları var devletin yaptığı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç aylık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6. Aya kadar her ay asi var
Hayır canım biz 3 ve 5. Aylarda asi olmadık aşısı uok denildi çünkü.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam az önce sağlık ocağından aradılar bebeğinizin aşısı var diye ben aşıları geçen ay yaptırdım en yakın aşı da Kasım da görünüyor bu nedir başına gelen var mı??
Ne asisiymis kuzum 1 2 4 6 9 var aylık cnm en son 9 aylık vurdurduk şimdi birdaki aşısı ise 12 aylık doğum gününden 1 gün sonra gel dedi cnm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kontrole çağırmışlardır belki çünkü her ay kontrol var ayrıca 1.2 aylarda normal aşı 3. Ayda hem kontrol hemde rota aşısı yapmak istiyorlar tabi o senin tercihine kalmış belki bilgilendirmek amaçlı demişlerdir aşı diye

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım cevaplarınız için teşekkür ederim evet aşı yokmuş yanlış söylemiş hemşire, rota aşısını da isteğe bağlı bıraktılar istersek yaptıracağız

Tüm sayfalar yüklendi.