Bıngıldak erken kapanması ACİL KIZLAR

• Konbuyu başlatan Anneadayisevda
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayisevda tarafından oluşturulan Bıngıldak erken kapanması ACİL KIZLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıngıldak erken kapanması ACİL KIZLAR
Konbuyu başlatan Anneadayisevda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayisevda
A

Anneadayisevda

Guest
Kizlar bingildagi kızımın erken kapanma ihtimali var dedi doktor haftalık baş çevresi takibi yapıcaz dedi aynı durumu yaşayan varmı D3 vitamini vermememizi söyledi aynı durumu yaşayan annelerimiz yardımcı olun lütfen

E

Esmaece

Guest
Kizlar bingildagi kızımın erken kapanma ihtimali var dedi doktor haftalık baş çevresi takibi yapıcaz dedi aynı durumu yaşayan varmı D3 vitamini vermememizi söyledi aynı durumu yaşayan annelerimiz yardımcı olun lütfen
Merhaba bebeğim 14 haftalık. Bizde de aynı belirti oldu hatta 2 aylıkken bingildak kapandı. Baş çevresi büyüdüğü sürece sorun yok. Olur da Baş çevresi onunda çaresi var, yeterki doktorunuzla takipte kalın. Beni bu süreçte çok üzdüler ama bebeğinize güvenin ve iç gudunuze. Annelik size doğru yolu gösterecektir. Sevgiler.

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bingildagi kızımın erken kapanma ihtimali var dedi doktor haftalık baş çevresi takibi yapıcaz dedi aynı durumu yaşayan varmı D3 vitamini vermememizi söyledi aynı durumu yaşayan annelerimiz yardımcı olun lütfen benim kızımda öyle demişti dokþor bingıldağı kapanmak üzere diye vitamin kullanma dedi ben çok korkmuştum acaba zekasındamı sorun olucak diye ama çok şükür şimdi 4 yaşında zekasıdasüper 🧿maşallah hiç korkma hiç bisey olmaz insallah

A

Anneadayisevda

Guest
Merhaba bebeğim 14 haftalık. Bizde de aynı belirti oldu hatta 2 aylıkken bingildak kapandı. Baş çevresi büyüdüğü sürece sorun yok. Olur da Baş çevresi onunda çaresi var, yeterki doktorunuzla takipte kalın. Beni bu süreçte çok üzdüler ama bebeğinize güvenin ve iç gudunuze. Annelik size doğru yolu gösterecektir. Sevgiler.
D3 vitamin ilacını kullandınız mı cnm D3 kullanmasam bir sorunolurmu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar