Sorum var Bıngıldak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Bıngıldak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıngıldak
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi vermiyimmi yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım çok sağol 😘
Ay o demir ilacı ne illet bir şey ya benim kızın bütün kıyafetlerini mahvetti çamaşır suyuna bastım da atletlerden öyle bile çıkmadı 🤦🏻‍♀️ Bize de doktorumuz onu kullanma dedi Sidefer verdi kaç kere kanına bakıldı sonradan hep normal çıktı kabızlık falan da yapmadı çok şükür

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi vermiyimmi yani

Tamam canım çok sağol 😘
Verme canım internetten bak ilacın içeriğine görürsün bn sağlık ocağının ücretsiz verdiği hiçbir şeyi kullanmıyorum doktor bize sidefer yazmıştı istersen onu dene

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegım 5 ay 10 günlük ön bıngıldak çok az kalmıs saglık ocagındamı hemsıremız erken kapandı dedi basına gelen var mı?
5qu 10 gün çok erken bir zaman erkek kardeşimin başındaki çukur 1 yaşına kadar kapanmadı elinle hafif bir şekilde kontrol et boşluk varsa hala kapanmamistir o

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ay o demir ilacı ne illet bir şey ya benim kızın bütün kıyafetlerini mahvetti çamaşır suyuna bastım da atletlerden öyle bile çıkmadı 🤦🏻‍♀️ Bize de doktorumuz onu kullanma dedi Sidefer verdi kaç kere kanına bakıldı sonradan hep normal çıktı kabızlık falan da yapmadı çok şükür
Yaa bende kullanmiyacam.artik çok sağolun aynen benimde yatak çarşafına 2 3 damla bulaştı ne yaptım geçmedi 🤦🏼‍♀️

Verme canım internetten bak ilacın içeriğine görürsün bn sağlık ocağının ücretsiz verdiği hiçbir şeyi kullanmıyorum doktor bize sidefer yazmıştı istersen onu dene
Tamam canım sağol deniyecem mutlaka ya 😘😘

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar