Sorum var 🙏bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asya yavuz tarafından oluşturulan 🙏bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 139 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🙏bir sorum var
Konbuyu başlatan Asya yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Asya yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar öncelikle Gebelik teslim yüksek çıkıyor ama bebek görünmüyor iki aydır adet görmedim sizce hamilemiyimdir.. Polikistik över hastasıyım daha önce düşüklerim oldu sevinmekte istemiyorım ama çok istiyorum bir bebeğim olsun yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim❤

Merhaba arkadaşlar öncelikle Gebelik teslim yüksek çıkıyor ama bebek görünmüyor iki aydır adet görmedim sizce hamilemiyimdir.. Polikistik över hastasıyım daha önce düşüklerim oldu sevinmekte istemiyorım ama çok istiyorum bir bebeğim olsun yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim❤
Rabbim gönlüne göre versin canım doktorun düzenli kpntrol yapar aslında som adet tarihine göre hesaplanır normalde 8 haftaya kadar görünmesi gerekir kesenin diye biliyorum ama doktorun ne diyor bu konu da

Tüm sayfalar yüklendi.