Bıraz sohbet edelım Annısler ve anne adayları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Bıraz sohbet edelım Annısler ve anne adayları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 831 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıraz sohbet edelım Annısler ve anne adayları
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız tatlı annısler ve Anne adayları hayat nasıl gıdyor dogum yapan Anneler bebısler ıle nasıl zaman gecyor buyuyorlarmı. Anne adayları mınıkler nasıl zorlamıyorlardır umarım 😍😍😍
1 haftadir zorlaniyordum ama sanirim toparlanmaya basliycam allahin izniyle.. herkese kolay gebelik dogum ve dogum sonrasi diliyorum :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasılsınız tatlı annısler ve Anne adayları hayat nasıl gıdyor dogum yapan Anneler bebısler ıle nasıl zaman gecyor buyuyorlarmı. Anne adayları mınıkler nasıl zorlamıyorlardır umarım 😍😍😍
24 haftalık olduk canım şükür iyi gidiyor bazen zorluyor paşam ama değer onun için Cumlemiz sağ salim kucağımıza alalım 🤲🏻 miniklerin

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl akşam oluyor anlamıyoruz 😅 3 aylık olduk biz çok şükür bir sıkıntımız yok birazcık huysuz 😅😍 sen nasılsın bakalım
Cok bızde ıyıyız 20 gunden 4 aylık olyoruz oglusum cok yaramaz elıne ne gelse agzına goturyor saclarını yolyor dısarda gezmeyı cok sevyor gulucukler atyor bıde cok emyor babası sevmek isterse ustune kusyor bıde yuvarlanmaya basladı bıde masajı cok sevyor mısıl mısıl uyuyor masaj yaparken ole hayat devam edyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok bızde ıyıyız 20 gunden 4 aylık olyoruz oglusum cok yaramaz elıne ne gelse agzına goturyor saclarını yolyor dısarda gezmeyı cok sevyor gulucukler atyor bıde cok emyor babası sevmek isterse ustune kusyor bıde yuvarlanmaya basladı bıde masajı cok sevyor mısıl mısıl uyuyor masaj yaparken ole hayat devam edyor
Yaa maşallah yerim onu ben 😍😍 ay vakti geldigi zaman bende oğluşumu sağ salim kucağıma alsaydım çok imreniyorum burdaki annislere 🤲🏻🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik lale devriymiş bebek doğunca anladım inan uykuyu bakımı bırak yemek Bile yedirmiyor bize çok hasretim eşimle karşılıklı bi bardak çay içmeye 😞yine de büyüyo çok şükür saglıklı olsun da geçer elbet sosyal medyada yeni doğum yapan anneleri görüyoruz bakımlı makyajlar saçlar yapılmış bebek ellerinde dans ediyorlar kendimize bakıyoruz gözümüz açılmıyor uykusuzluktan 🙈

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hamilelik lale devriymiş bebek doğunca anladım inan uykuyu bakımı bırak yemek Bile yedirmiyor bize çok hasretim eşimle karşılıklı bi bardak çay içmeye 😞yine de büyüyo çok şükür saglıklı olsun da geçer elbet sosyal medyada yeni doğum yapan anneleri görüyoruz bakımlı makyajlar saçlar yapılmış bebek ellerinde dans ediyorlar kendimize bakıyoruz gözümüz açılmıyor uykusuzluktan 🙈
Bende hep merak ediyorum nasıl insanlar bu kadar bakımlı oluyor diye ya ben gebelikte bile uyku bağımlısı oldum insanlar maşallah 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.