Sorum var Bitek ben mi böyleyim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Bitek ben mi böyleyim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 913 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitek ben mi böyleyim kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
3 buçuk yıllık evliyim ama bir türlü eşimin ailesine ısınamadım ve eltilerim bana çok itici geliyor hepsini sevmemek için çeşitli bahaneler var kafamda eşimin yeğenleri eşimi çok seviyor yüz versem hergün bizde olurlar hele eltimin bi çocukları var ne zaman bize gelmelerine müsade etmesem eltim en geç iki gün sonra çocuklarını toplayıp bize geliyor laf sokmak için bugün de annemler bize gelecekti çaya hazırlık yapıyordum eltim çat kapı geldi bize kız kardeşim bizdeydi kapıyı açtı mutfakta iş yapıyordum yanına geçmedim hemen, sonra geçip bi hoş geldin dedim misafirim gelicek hazırlık yapıyordum dedim biraz durdu kalkın ben dedi otur felan dedim kalabalık yapmayim dedi gitti o an haber vermediği için kızdıgımdan öyle yaptım şuan üzgünüm ama haber vermeden gelmemeliydi sonuçta genç gelinim müsait olurum olmam bilmiyorum bu düşüncem yanlışmı ama bide bize ne zaman gelse eşim in yanına geldiğini söylüyor benim için değil eşim için geldiğini ima ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar