Bitki çayları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bitki çayları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,188 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitki çayları
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mircan11

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım oku iyiymiş yani

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-21-14-30-09-007_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-21-14-30-09-007_com.android.chrome.jpg
    546.8 KB · Görüntüleme: 48

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler cnm bu arada yeni post açmak istemiyorum 2 gündür hep afedersin sarı akıntım var kaşıntı yanma hiç bişey yok acaba idrar testimi versem enfeksiyon mudur kafam karıştı
Doktoruna bildir canim bendede ara ara yeşil akıntı geliyo du her ay doktor idrar tahlili yapıyor enfeksiyon yok gebelikte akıntılar olabiliyor dedi sende bı idrar tahlili yaptir icinde suphe kalmaz canim

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna bildir canim bendede ara ara yeşil akıntı geliyo du her ay doktor idrar tahlili yapıyor enfeksiyon yok gebelikte akıntılar olabiliyor dedi sende bı idrar tahlili yaptir icinde suphe kalmaz canim
Bir ay önce yaptım enfeksiyon çıktı tek kullanımlık antibiyotik verdi kullandım yani tekrarlandimi olay canımı sıktı

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler cnm bu arada yeni post açmak istemiyorum 2 gündür hep afedersin sarı akıntım var kaşıntı yanma hiç bişey yok acaba idrar testimi versem enfeksiyon mudur kafam karıştı
Bende de ara ara yeşile dönük akıntılar vardı doktoruma söyledim fitil yazdı gebelik döneminde de normal dönemde de oluşan mantar enfeksiyonuymuş hatta doktorum biz bunlara fırsatçı enfeksiyon adını veriyoruz dedi kolaylıkla tedavi ediliyor

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Bende de ara ara yeşile dönük akıntılar vardı doktoruma söyledim fitil yazdı gebelik döneminde de normal dönemde de oluşan mantar enfeksiyonuymuş hatta doktorum biz bunlara fırsatçı enfeksiyon adını veriyoruz dedi kolaylıkla tedavi ediliyor
Öylemi hiç duymadım doktoruma soyelrim teskurler

Tüm sayfalar yüklendi.