Bitmeyen mide bulantıları ‼️‼️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Bitmeyen mide bulantıları ‼️‼️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,814 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bitmeyen mide bulantıları ‼️‼️
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim 5 haftadan beri devam eden inanılmaz mide bulantılarım var 10 haftalık hamileyim şuan ama yediğim çıkıyor doktorum bana prilam Dr 10mg verdi kullanınca çok fayda ediyor ama çok fazla kullanmak istemiyorum riskli bir gebeliğim var kullanan varmı aranızda çok fazla kullanmak istemiyorum ilaç olduğu için zaten yeterince ilaç kullanıyorum folik asit progestan enox iğne birde bu oldu korkuyorum açıkçası

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Banada yazdı bir kaç farklı hap ama kullanamadım canım 20 haftaya gelmek üzereyim hala kusma ve mide bulantısı var kullanabiliyorsan kullan doktorun yazmış sonuçta ama ben içtiğim gibi geri çıkarıyordum inşallah bir an önce toparlarsın

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim 5 haftadan beri devam eden inanılmaz mide bulantılarım var 10 haftalık hamileyim şuan ama yediğim çıkıyor doktorum bana prilam Dr 10mg verdi kullanınca çok fayda ediyor ama çok fazla kullanmak istemiyorum riskli bir gebeliğim var kullanan varmı aranızda çok fazla kullanmak istemiyorum ilaç olduğu için zaten yeterince ilaç kullanıyorum folik asit progestan enox iğne birde bu oldu korkuyorum açıkçası
Bende 5 haftalikken kullanmaya başladım canım bugün 16 haftalık oldum doktor 5 aya kadar sürebilir dedi bırakamıyorum bırakınca su içsem onu da çıkarıyorum ki prilam içince bile kusan biriyim bu ilaç A grubuna girdiği için bebege zararı yokmuş bana da dün progestan verdi erken doğumu önlemek için ekstra üç ilaç daha var aynı durumdayız yani yanlız değilsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım 17.haftaya kadar çok şükür kesildi dışarı çıkmadığım sürece bende ilaç almadım etkilesin istemedim ama bi zararı yok kullanabilirsin

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Benim daha var 35 hafta oldu geçmiyor 😒😒

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Darısı hepimize olsun o zaman doktorum sürekli prilami bırak diyor bende kullanmak istemiyorum ama bırakınca da belamı buluyorum resmen 😔
Ben evde almıyordum kolay kolay ama dışarı çıkınca mecburi ilaç alıyordum evde iyi kötü bulantı kusma da olsa kendi evim kahrını cekiyodum ama dışarda zaten maske ile zor nefes alıyorum bide bulantı olunca tam bi rezillik oluyordu mecburi alıyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar