Biyodinitaz Genetik 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Biyodinitaz Genetik 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,509 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Biyodinitaz Genetik 🥺
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba arkadaşlar ben Özlem beni biliyorsunuz 3 ay önce bir kızım olmuştu onu da biotinaz eksikliği vardı sonucu bugün çıktı Ne yazık ki genetikmiş şu an çok üzgünüm moralim aşırı derecede bozuk gerçekten çok üzüldüm soran arkadaşlara teşekkür ederim size haber vereyim dedim tek tek yazmak yerine post açmak istedim aşırı derecede üzgünüm 🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar ben Özlem beni biliyorsunuz 3 ay önce bir kızım olmuştu onu da biotinaz eksikliği vardı sonucu bugün çıktı Ne yazık ki genetikmiş şu an çok üzgünüm moralim aşırı derecede bozuk gerçekten çok üzüldüm soran arkadaşlara teşekkür ederim size haber vereyim dedim tek tek yazmak yerine post açmak istedim aşırı derecede üzgünüm 🥺
Canım benim üzülme lütfen doktorun verdiği takviyeleri aksamadan kullan Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ama iyi yanından bak ne olduğu belli oldu, bir yol belirlenebilir.İnan her kafadan bir ses çıkması, sürekli belirsizlik, sürekli kendini diken üstünde hissetmek, acaba başka bir yerinden bir şey çıkar mı diye düşünüp durmak daha zor.Hem nefes alıyor yanında ben kendimi hep öyle rahatlatıyorum, şükrediyorum yanımda olduğu için

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım benim üzülme lütfen doktorun verdiği takviyeleri aksamadan kullan Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah
İnşallah canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun moralim gerçekten çok bozuk ömür boyu ilacı kullanmak zorundayız raporunda yazdılar hatta bugün Bursa'daki doktorun yanına kaynım gitti daha e nbz da falan da yok çok şükür sevindirici olan da sınırdaymış sıkıntı yok o konuda da yine de anneyim insan üzülüyor ya moralim çok bozuk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım ama iyi yanından bak ne olduğu belli oldu, bir yol belirlenebilir.İnan her kafadan bir ses çıkması, sürekli belirsizlik, sürekli kendini diken üstünde hissetmek, acaba başka bir yerinden bir şey çıkar mı diye düşünüp durmak daha zor.Hem nefes alıyor yanında ben kendimi hep öyle rahatlatıyorum, şükrediyorum yanımda olduğu için
Ya o konuda ben de şükrediyorum çok şükür ki yanımda hani tedavisi var tedavi olabiliyor ama genetik olduğu için üzüldüm ya biz de onlar da varmış eşimin tarafında ama bildiğimiz kadarıyla hiçbirinde yok çok şükür oğlum var onda da bir şey yok Öyle olunca üzüldüm gerçekten Ömür boyu ilaç tedavisi kullanacak çok şükür ki sınırdaymış bu üzücü bir şey değil güzelmiş yani sürekli işte kontrol altında olacakmış yine buna şükür ine sağa ya ona şükür İnşallah başka bir sorun da çıkmaz vallahi ya yemin ederim ki çok değişik ya 3 aydır sürekli sorun sürekli sorun vallahi çok üzgünüm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun moralim gerçekten çok bozuk ömür boyu ilacı kullanmak zorundayız raporunda yazdılar hatta bugün Bursa'daki doktorun yanına kaynım gitti daha e nbz da falan da yok çok şükür sevindirici olan da sınırdaymış sıkıntı yok o konuda da yine de anneyim insan üzülüyor ya moralim çok bozuk
Rica ederim kuzum morelni yüksek tut evet ömür boyu ilaç vitamin kullanmak zorunda Allah'a binlerce şükür rabbim daha büyük dert vermesin çok zor durumda olan anneler babalar var rabbim beterinden saklasın kuzum şifalar versin inşallah seni anlıyorum annelik içgüdüsü 🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rica ederim kuzum morelni yüksek tut evet ömür boyu ilaç vitamin kullanmak zorunda Allah'a binlerce şükür rabbim daha büyük dert vermesin çok zor durumda olan anneler babalar var rabbim beterinden saklasın kuzum şifalar versin inşallah seni anlıyorum annelik içgüdüsü 🤗
Amin amin inşallah canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah 💞 anne yüreği işte üzülüyorum ağlıyorum vAlla ya 🥺

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ya o konuda ben de şükrediyorum çok şükür ki yanımda hani tedavisi var tedavi olabiliyor ama genetik olduğu için üzüldüm ya biz de onlar da varmış eşimin tarafında ama bildiğimiz kadarıyla hiçbirinde yok çok şükür oğlum var onda da bir şey yok Öyle olunca üzüldüm gerçekten Ömür boyu ilaç tedavisi kullanacak çok şükür ki sınırdaymış bu üzücü bir şey değil güzelmiş yani sürekli işte kontrol altında olacakmış yine buna şükür ine sağa ya ona şükür İnşallah başka bir sorun da çıkmaz vallahi ya yemin ederim ki çok değişik ya 3 aydır sürekli sorun sürekli sorun vallahi çok üzgünüm
Gerçekten içtenlikle söylüyorum, çok iyi anlayabiliyorum seni.Bana da gözlük takacak dediklerinde herkes çok sevindi ama ben oturdum ağladım daha 5 aylık ömür boyu gözlük takacak, okulda dalga geçecekler diye.Gözlük yazan doktor bile teselli etmeye uğraştı adam bile şok oldu.Annelik çok başka bir psikoloji.Ama sonra sonra kabulleniyorsun mecburen, iyi yanlarına tutunursan daha çabuk atlatırsın

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kıyamam kuzum benim ya çok geçmiş olsun Allah'ın izniyle birşey olamyacak sen doktorun dedigini yap rabbim beterinden korusun 🤲
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲 Allah razı olsun inşallah canım benim Bursa sağlık bakanlığında bir hemşirenin numarası vardı onu aradım sonunda olmaz dedi korkulacak bir şey değil dedi ilacını kullandığı söyledi hiçbir şey olmaz gözetim altında olsun dedi kontrollerini sürekli yaptırın dedi ilacını boyu kullanın dedi

Gerçekten içtenlikle söylüyorum, çok iyi anlayabiliyorum seni.Bana da gözlük takacak dediklerinde herkes çok sevindi ama ben oturdum ağladım daha 5 aylık ömür boyu gözlük takacak, okulda dalga geçecekler diye.Gözlük yazan doktor bile teselli etmeye uğraştı adam bile şok oldu.Annelik çok başka bir psikoloji.Ama sonra sonra kabulleniyorsun mecbur iyi yanlarına tutunursan daha çabuk atlatırsın
Aynen öyle kuzum vallahi a* bizimki de 3 aylık 3 aydan beri ilacı kullanıyoruz neredeyse moralim çok bozuldu gerçekten hatta ağladım demin de ağlıyordum daha insan üzülüyor annelik ya sen ben de seni çok iyi anlıyorum gerçekten Rabbim ikimizin evladına sağlık güzel ömürler versin Rabbim bize de inşallah başka dermansız dert vermez inşallah yi ki varsın iyi ki tanıştık çok teşekkür ederim 💞

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲 Allah razı olsun inşallah canım benim Bursa sağlık bakanlığında bir hemşirenin numarası vardı onu aradım sonunda olmaz dedi korkulacak bir şey değil dedi ilacını kullandığı söyledi hiçbir şey olmaz gözetim altında olsun dedi kontrollerini sürekli yaptırın dedi ilacını boyu kullanın dedi
Yavrum benim teyzeisnin balı ya içini ferah tut birtanem ilaçlarını kullandığı sürece birseycik olmaz biliyorum asla kolay değil annelik boyle birşey anne olunca anladım yavrum orada yatarken hiç rahat değilim aklım her zaman onda rabbim evlatlarimiza uzun sağlıklı ömür versin insalllah her zaman yanindayim

Tüm sayfalar yüklendi.