Bobrek agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elekberova xanim tarafından oluşturulan Bobrek agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bobrek agrisi
Konbuyu başlatan Elekberova xanim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elekberova xanim

Elekberova xanim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftaliq hamilegim ve bobreklerim cox agriyor normalmi bu sizdede boyle oldumu hic agrimazdi bobreklerim bu sabahdan bawladi agrimaya sizce niye agriyor?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftaliq hamilegim ve bobreklerim cox agriyor normalmi bu sizdede boyle oldumu hic agrimazdi bobreklerim bu sabahdan bawladi agrimaya sizce niye agriyor?
Ay ben hastanede yattım o yüzden sebebini de bulamadılar dediler rahiö büyüdükçe organları itiyor ondan ağrınız var 😂😂 ama çok pis bir ağrısı var allah kolaylık versin bol bol su iç

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Taş ya da kum olabilir daha bebek küçük yoksa bebek büyüdükçe baskı yapınca da ağrıyor bol su için 2.5-3 lt taş varsa düşer ben 31 haftalık düşürdüm çok zordu

H

Hatice Mlgr

Guest
Bende 11 haftalik hamileyim bende de ara ara yokluyor bende korkmuştum ama sanirim sizde de olduğuna göre bebek büyümeye başladığı için olabilir bizimde perşembe kontrolümüz var o gun sorucam doktora

Elekberova xanim

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben hastanede yattım o yüzden sebebini de bulamadılar dediler rahiö büyüdükçe organları itiyor ondan ağrınız var 😂😂 ama çok pis bir ağrısı var allah kolaylık versin bol bol su iç
Tewekur edirem canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Taş ya da kum olabilir daha bebek küçük yoksa bebek büyüdükçe baskı yapınca da ağrıyor bol su için 2.5-3 lt taş varsa düşer ben 31 haftalık düşürdüm çok zordu
Tasim yok canm gecer inwallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar