Bocek ilaci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Monilu tarafından oluşturulan Bocek ilaci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bocek ilaci
Konbuyu başlatan Monilu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 25 haftalık gebeyim. Bugün evi ilâçlattik dışarı çıktım ama çıkana kadar illaki o kokudan aldım. Sorun olur mu ? Daha önce yasayan oldu mu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 25 haftalık gebeyim. Bugün evi ilâçlattik dışarı çıktım ama çıkana kadar illaki o kokudan aldım. Sorun olur mu ? Daha önce yasayan oldu mu
Bizde kokusuz olarak ilaçlattık 1 ay falan oldu camlar hep açıktı yattığımız yer ve oturma odamız dışında heryer ilaçlandı bişey olmadı şuana kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde kokusuz olarak ilaçlattık 1 ay falan oldu camlar hep açıktı yattığımız yer ve oturma odamız dışında heryer ilaçlandı bişey olmadı şuana kadar
Bolca yoğurt yedim o sırada

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt veya ayran iç bir şey olmaz inşallah
Teşekkür ederim ❤

Çok uzun süre solumadıysan o havayı sıkıntı olmaz canım yoğurt ayran bişeyler ye iç yinede
Teşekkür ederim canım ❤

Çok uzun süre solumadıysan o havayı sıkıntı olmaz canım yoğurt ayran bişeyler ye iç yinede
Teşekkür ederim canım ❤

Bolca yoğurt yedim o sırada
Çok teşekkürler canım ❤

Tüm sayfalar yüklendi.