Böcek ısırığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Böcek ısırığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böcek ısırığı
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Uyuyordu da köpekler havladı uyandı tekrar uyudu sonra çırpınmaya başladı ben de korktum biraz da.Bugün bir de muayenesi vardı çok ağlattılar kabus da görebilir tam gününü buldum ovadril sürmenin 🤦🏻‍♀️ Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲
Gün içinde korkmuş gece de rüya görüp korkabilir canım tamamen ilaca bağlama durumu Allah'ın izniyle birşey olmaz kötü düşünme takip et. Bu arada kaç aylık ilk defa duyduğu seslerde senin tepkin önemli ya da uykudayken yüksek bir ses duyup korkarak uyanıyorsa annecim bu sesin anlamı şu diyerek gülerek tepki ver ondan sonra ki seslere alışacak ve tehlikeli olmadığını anlayacak

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gün içinde korkmuş gece de rüya görüp korkabilir canım tamamen ilaca bağlama durumu Allah'ın izniyle birşey olmaz kötü düşünme takip et. Bu arada kaç aylık ilk defa duyduğu seslerde senin tepkin önemli ya da uykudayken yüksek bir ses duyup korkarak uyanıyorsa annecim bu sesin anlamı şu diyerek gülerek tepki ver ondan sonra ki seslere alışacak ve tehlikeli olmadığını anlayacak
5 buçuk tam 15 günü kaldı 6’ya 🥹 Gece kabuslarına alıştım maalesef gözünden 3 aydır muayene olup operasyon geçirip duruyor.3 kere narkoz aldı, göz bebeği büyüsün diye damlalar sonra göz ölçümü için ellerini ayaklarını tutuyoruz çok kötü ağlıyor artık morarmaya yüz tutuyor.Ama doktor tut dedi mi yap dedi mi boynumuz kıldan ince ne yapalım.Muayeneden sonra ki gece çok meme istiyor çok tedirgin yatıyor.Normalde alışkın köpek sesine havai fişek sesine ama tedirgin yattığı için tepki verdi galiba ben de normalde ilaçtır merhemdir kontrol ederim o stresle kafa kalmadı eczacı aklıma geldi sürdüm.Allah’a şükür sabahı ettik bir şey olmadı 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
5 buçuk tam 15 günü kaldı 6’ya 🥹 Gece kabuslarına alıştım maalesef gözünden 3 aydır muayene olup operasyon geçirip duruyor.3 kere narkoz aldı, göz bebeği büyüsün diye damlalar sonra göz ölçümü için ellerini ayaklarını tutuyoruz çok kötü ağlıyor artık morarmaya yüz tutuyor.Ama doktor tut dedi mi yap dedi mi boynumuz kıldan ince ne yapalım.Muayeneden sonra ki gece çok meme istiyor çok tedirgin yatıyor.Normalde alışkın köpek sesine havai fişek sesine ama tedirgin yattığı için tepki verdi galiba ben de normalde ilaçtır merhemdir kontrol ederim o stresle kafa kalmadı eczacı aklıma geldi sürdüm.Allah’a şükür sabahı ettik bir şey olmadı 😊
Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin 🤲 doktorda ki anılarını animsayarak rüya görüp ağlıyordur o gün meme istemesi kendini güvende hissetmediği için. Bir süre sonra geçecektir.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin 🤲 doktorda ki anılarını animsayarak rüya görüp ağlıyordur o gün meme istemesi kendini güvende hissetmediği için. Bir süre sonra geçecektir.
Amin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün sağlık ocağına gittim de beni ısıran böcek zehirliymiş 5 gün iğne olacakmışım ama çok fena kaşınıyor.Ovadrili sorduğumda yasal olarak yazmak zorundalar deri üstü kremlerin süte karışması çok azdır sadece bebekte uyku yapabilir.Dedi acaba sürsem mi çok kararsız kaldım.Siz de sağlıkçısınız da bir de size sormak istedim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.