Boğaz ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuozturk tarafından oluşturulan Boğaz ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 886 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boğaz ağrısı
Konbuyu başlatan Burcuozturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Burcuozturk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Kizlar geceden beri boğazım şiş ağrıyor. Başka bişey yok ama boğazımin acısı uyutmadi. İlaçta alamıyoruz malum. Bı önerisi olan başına gelen var mı. Hiç uyumadım birde benim bademcikler yok direk faranjit oluyorum ama ateşim yok

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Kacgundur bende nezle den çekiyorum evet ilaçsız geçmekte bilmiyo boğazımda aciyodu öksürüğe çevirdi mahvoluyorum öksurmekten doğumda yaklaştı 🤦🏻‍♀️ be ek cikicak alttan öksurdukce 😁 ıhlamur kaynatıp içine bal zencefil limon karıştırıp için biraz yumuşatır.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Kizlar geceden beri boğazım şiş ağrıyor. Başka bişey yok ama boğazımin acısı uyutmadi. İlaçta alamıyoruz malum. Bı önerisi olan başına gelen var mı. Hiç uyumadım birde benim bademcikler yok direk faranjit oluyorum ama ateşim yok
Ya zencefil bal limon çayı iç yada bi diş sarımsağı bi bardak süte doğrayıp bi kaynar gelince iç geçmiş olsun ikisi de iyi geliyo

...

Moderator
Mod
rank
Canım geçmiş olsun.Bendede geçen haftalarda oldu.sabah akşam bir bardak kaynamış suyun içine bir çay kaşığı zencefil,bir tatlı kaşığı bal ,yarım limonun yarısını sıktım içtim şükür doktora gitmeden atlattım.tavsiye edrim canım.☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar