Boğaz agrisinicin pastil kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Boğaz agrisinicin pastil kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,342 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boğaz agrisinicin pastil kullananlar
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Berna43

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim ama aklım karıştı kiminkullan kiminkullanma diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi doktoruma gittim yazmamm ilaç kullanmasın dedi
Ilk gebeliğimde antibiyotik bile kullanmak zorunda kaldım bademcik iltihabından ama dediğin gibi her doktorun uygulaması farklı

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Amin vallah salam falanda diyolar sakincali bu aylarda ama bazen dayanamayip yiyiyorum elimde değil sonucta kömür toprak hatra pecete yiyeni bile duydum salam onlarin yanında biraz masum gene😁😁😁😁
Yok ya çok. Abartiyolar salamin ne zararı olacak tm herşeyin fazlası Zarar tâbi ama hepsi batıl inanç bn inanmam öyle şeylere ne yapma şunu yeme dediklerinin hepsini yaptım 3 yaşında oğlum şimdi son 21 günüm kaldı kizimida dogurmama inanmıyorum yani öyle şeylere boşver tadini çıkarmak lazım herşeyin bazen🤗

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya çok. Abartiyolar salamin ne zararı olacak tm herşeyin fazlası Zarar tâbi ama hepsi batıl inanç bn inanmam öyle şeylere ne yapma şunu yeme dediklerinin hepsini yaptım 3 yaşında oğlum şimdi son 21 günüm kaldı kizimida dogurmama inanmıyorum yani öyle şeylere boşver tadini çıkarmak lazım herşeyin bazen🤗
Nebileyim cnm söyleyincebende vicdan yapiyorum yesem bole keske yemeseydim diyorum ama dediğin gibi millet herseyi konuşuyor

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Pastil kullanmam mi yani teşekkürler cevabın için cnm
Sonuçta şekerli birsey, pastilin bence en büyük olayi tükürük bezlerini bolca calistirmasi. Böylece bogaz surekli islak kalip yumusuyor. Yani pastil değil tükürügün iyilestiriyor boğazını. Pastil sadece gecici rahatlik veriyor. Olips de aynı gorevi verir. Maksat bofazin kuru kalmasin.
Tuzlu su bogazdaki bakterileri temizliyor, agiz ici yaralari engelliyor, dezenfektan gibi yani. Kutu kutu pastillere o kadar para vermeyin, pazarlama taktiği. 1 paket olips ve tuzlu su ile 2 güne iyilesirsin.
Kronik farenjit biri bildiriyor 😊

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Sonuçta şekerli birsey, pastilin bence en büyük olayi tükürük bezlerini bolca calistirmasi. Böylece bogaz surekli islak kalip yumusuyor. Yani pastil değil tükürügün iyilestiriyor boğazını. Pastil sadece gecici rahatlik veriyor. Olips de aynı gorevi verir. Maksat bofazin kuru kalmasin.
Tuzlu su bogazdaki bakterileri temizliyor, agiz ici yaralari engelliyor, dezenfektan gibi yani. Kutu kutu pastillere o kadar para vermeyin, pazarlama taktiği. 1 paket olips ve tuzlu su ile 2 güne iyilesirsin.
Kronik farenjit biri bildiriyor 😊
Ne güzel anlatmışsın haklisnn aslinda teşekkürler cevabın için

Tüm sayfalar yüklendi.