Sorum var Boğaz enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayat bebiş tarafından oluşturulan Boğaz enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boğaz enfeksiyonu
Konbuyu başlatan hayat bebiş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hayat bebiş

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 9 haftalık hamileyim boğazım çok kötü enfeksiyon kapmış ama antibiyotik vermiyolar ıhlamur iciyorum limonlu su içiyorum ama fayda etmedi başka ne yapabilirim lütfen yardım edin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar 9 haftalık hamileyim boğazım çok kötü enfeksiyon kapmış ama antibiyotik vermiyolar ıhlamur iciyorum limonlu su içiyorum ama fayda etmedi başka ne yapabilirim lütfen yardım edin
Geçmiş olsun canım bol sıvı tüket ballı ılık su tüket tavuk suyu çorbası yao iç oda boğazını yumuşatır boğazını nemli tutmaya çalış doktor kontrolünde olmayan hiçbir ilacı ve bitki çaylarını kullanma

N

Nurhanım

Guest
Karadut özü varsa ağzına 2 kasık al sabah akşam oda çok iyi geliyor benim de şu an boğazım kötü sanki kesi atılmış gibi acıyor sabah genelde evde bulundururum Karadut özü hemen fayda eder temizliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar