Sorum var Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin doğru tarafından oluşturulan Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen
Konbuyu başlatan yasemin doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+6 günlük hamileyim
Çok felaket şekilde boğazda yanma var..
Bebek büyüdükçe mideye baskı yaptığından oluyomuş ama şuan ilaç yok evde acil ne yaparsam geçer

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bebek büyüdükçe mideye baskı yaptığından oluyomuş ama şuan ilaç yok evde acil ne yaparsam geçer
Canım bol limonlu su iç içine bal da ekle umarım geçer

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim mideme salatalık ve yoğurt iyi geliyordu canım sen de bi dene inşaAllah fayda görürsün haftan küçük aslında mideye baskı yapacak kıvama gelmemiştir hamilelikte mide yanması olur asidin yükselinde boğazına rahatsızlık vermiştir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim mideme salatalık ve yoğurt iyi geliyordu canım sen de bi dene inşaAllah fayda görürsün haftan küçük aslında mideye baskı yapacak kıvama gelmemiştir hamilelikte mide yanması olur asidin yükselinde boğazına rahatsızlık vermiştir
Evet buna katılıyorum bende de yanma oluyordu o asit boğazda rahatsızlık veriyordu salatalık yoğurt 😂😂 soda bunlar baya iyi geldi ama bende 20. Hafta da başladı resmen canımı okuyor bu kız kayrada 30 dan sonra başlamıştı bundan baya erken başladı

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet buna katılıyorum bende de yanma oluyordu o asit boğazda rahatsızlık veriyordu salatalık yoğurt 😂😂 soda bunlar baya iyi geldi ama bende 20. Hafta da başladı resmen canımı okuyor bu kız kayrada 30 dan sonra başlamıştı bundan baya erken başladı
Arada yeniden hamile kalsam ne olur acaba diye düşünüyorum ama o haller aklıma geliyor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 birilerinin evine gitmeye korkuyordum resmen midemden eve kapanmıştım ne günlerdi ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arada yeniden hamile kalsam ne olur acaba diye düşünüyorum ama o haller aklıma geliyor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 birilerinin evine gitmeye korkuyordum resmen midemden eve kapanmıştım ne günlerdi ya
Her gebelik aynı değil kız emin ol Kayra da ben çok rahattım ilk aylar ama bu kız beni öldürdü 😂😂 tamam Kayra da da midem bulanırdı ama bu minik baya kötüydü .😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Off ya 2 gündür bnde öyleyim 1 kilo salatalık yedim limonlu.su içtim gecmiyo 2 bardak süt içtim oda geçirmedi yaa bnde senin gibiyim🥴🥴🥴🥴😪

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Her gebelik aynı değil kız emin ol Kayra da ben çok rahattım ilk aylar ama bu kız beni öldürdü 😂😂 tamam Kayra da da midem bulanırdı ama bu minik baya kötüydü .😂😂
Annem hep ilkler yalnız kalmayım kardeşim olsun diye annelerini kandırır hamilelik rahat geçer doğumu kolay geçer bakımı rahattır ama anne ikinciye hamile kaldı mı her şey burnundan gelir der 🤣🤣 seninki de o hesap olmuş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Off ya 2 gündür bnde öyleyim 1 kilo salatalık yedim limonlu.su içtim gecmiyo 2 bardak süt içtim oda geçirmedi yaa bnde senin gibiyim🥴🥴🥴🥴😪
Maden suyu iç bak göreceksin bir gün boyunca etkisini koruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem hep ilkler yalnız kalmayım kardeşim olsun diye annelerini kandırır hamilelik rahat geçer doğumu kolay geçer bakımı rahattır ama anne ikinciye hamile kaldı mı her şey burnundan gelir der 🤣🤣 seninki de o hesap olmuş
Kız kayranın doğumu berbatttı yani 27. Haftada erken doğum riski sonra iki hafta ile su gelmesi sonra doğum iyi ama sonrası 3 ay anlara Zekai tabirden çıkamadık biz her allahın günü sabah 7 git Akşam 4 de geri eve gel 😂😂 annem olmasa nasıl giderdim bilmiyorum . Şimdi dua ediyorum inşallah bu minikte abisi gibi anemi taşıyıcısı olarak doğmaz diye 😂😂yoksa bir uzamış sarılık vakası daha yolda yani kesin 😂. Kayra şuan elimin üstünde araba sürüyor düşün başka bir yer kalmamış gibi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar